منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نظرات سازندگان Sniper Elite 5 در مورد حذف این بازی از فروشگاه Epic Games

نظرات سازندگان Sniper Elite 5 در مورد حذف این بازی از فروشگاه Epic Games

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نظرات سازندگان Sniper Elite 5 در مورد حذف این بازی از فروشگاه Epic Games

نظرات سازندگان Sniper Elite 5 در مورد حذف این بازی از فروشگاه Epic Games

سازنده بازی Sniper Elite 5 Rebellion بیانیه ای درباره حذف ناگهانی و مرموز این بازی از فروشگاه اپیک گیمز بر روی کامپیوتر منتشر کرده است. در ابتدا باید همراه با سایر پلتفرم های اعلام شده روی پلتفرم راه اندازی می شد.

در بیانیه ای به VCG، Rebellion گفت: “به دلیل شرایط خارج از کنترل ما، Sniper Elite 5 در زمان راه اندازی در فروشگاه Epic در دسترس نبود، اما در آینده بر روی این پلتفرم عرضه خواهد شد. ما برای هر گونه ناراحتی عذرخواهی می کنیم.”

در حال پخش: بررسی ویدیوی Sniper Elite 5

Sniper Elite 5 قبلاً برای پیش‌فروش در فروشگاه Epic Games موجود بود، اما قبل از انتشار بازی، از ویترین فروشگاه خارج شد و مبلغ آن بازپرداخت شد. در وب سایت رسمی Rebellion، استودیو یک لینک مستقیم به صفحه تماس Epic در صورتی که برخی از بازیکنان بازپرداخت خود را دریافت نکنند، ارائه کرد.

اکنون، لیست Sniper Elite 5 در فروشگاه Epic Games به سادگی می گوید: “به زودی”. این بازی در تاریخ 26 می برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X | S عرضه می شود. وب سایت Rebellion همچنین اعلام کرده است که در حال حاضر برنامه خاصی برای نینتندو سوییچ وجود ندارد.

در بررسی Sniper Elite 5 گفتیم: “Fairburn نیز بدیع ترین شخصیت نیست، اما این نقص ها آنقدر مضر نیستند که لذت تیراندازی به نازی ها را در 300 یاردی به طور جدی کاهش دهند. وقتی صحبت از نبرد از راه دور به میان می‌آید، Sniper Elite 5 بر این مهارت مسلط شده است.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.