منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نشستن روی مارگیت یا گودریک در حلقه الدن؟ این 7 کار را انجام دهید تا آنها را شکست دهید

نشستن روی مارگیت یا گودریک در حلقه الدن؟ این 7 کار را انجام دهید تا آنها را شکست دهید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نشستن روی مارگیت یا گودریک در حلقه الدن؟ این 7 کار را انجام دهید تا آنها را شکست دهید

اگر نمی توانید مارگیت را در حلقه الدن شکست دهید یا در گودریک پیوند زده گیر کنید، تنها نیستید. نبردهای مقدماتی با باس های Elden Ring حتی بر اساس استانداردهای FromSoftware بسیار دشوار است و آنها به عنوان نمونه ای عمل می کنند که در صورت درگیری با باس های آینده چه چیزی را باید انتظار داشت. راه حل این نیست که فقط رون های بیشتری را در Colored خود بریزید. اگر مایل به صرف زمان و سرمایه گذاری روی برخی رویکردهای جدید هستید، در هر دو نبرد شانس بیشتری خواهید داشت.

مسمومیت یا خونریزی را امتحان کنید

مارگیت و گودریک در برابر چندین اثر این بیماری از جمله خونریزی و مسمومیت آسیب پذیر هستند. خفاش‌ها و گرزها دستگاه اندازه‌گیری از دست دادن خون را می‌سازند، یا می‌توانید از خنجر Reduvia استفاده کنید اگر نریوس خونین را در نزدیکی مرکواتر شکست دهید. دستگاه اندازه‌گیری از دست دادن خون – برای شما نامرئی است، مگر اینکه شما کسی باشید که خونریزی می‌کند – بعد از حدود پنج بار سکته مغزی قبل از ایجاد آسیب جدی پر می‌شود، بنابراین چیزی نیست که شما یک اثر فوری را ببینید.

سم به طور بالقوه مؤثرتر است. خانه های ویران شده در خرابه های سوخته شده توسط اژدها را بررسی کنید و کتاب آشپزی Deserter 2 را پیدا خواهید کرد. یکی از دستور العمل ها به شما یاد می دهد که چگونه از استخوان سمی تیر بسازید. البته به یک کمان یا کمان پولادی به همراه استخوان حیوانات و Poisonbloom نیاز خواهید داشت. Poisonbloom از دشمنان گل در خرابه های نقطه جاده لیمگریو می ریزد و شما باید بتوانید به اندازه کافی برای ساختن چند تیر استخوان سمی به دست آورید.

نکته منفی این است که استفاده از حملات از راه دور با مارگیت چقدر دشوار است، زیرا او چابک است و به سرعت شکاف بین شما را می پوشاند. اگر چند ضربه بزنید، خواهید دید که Poison در طول زمان چگونه کار می کند. Heroes of the Faith می‌توانند طلسم Poison Mist را از Teardrop Scarab در نزدیکی قلعه‌های Castle Morne بگیرند، اگرچه کنترل کمتری نسبت به فلش‌ها روی آن دارید.

فلش‌های سمی در هر برخورد، از جمله باس‌ها، به شما مزیت می‌دهند
فلش‌های سمی در هر برخورد، از جمله باس‌ها، به شما مزیت می‌دهند

مطمئن شوید که از احضاریه خود استفاده می کنید

احضار گرگ یا چتر دریایی برای هر دو نبرد ایده آل است و شما باید به محض عبور از سد مه آنها را احضار کنید. گرگ‌ها کاربردی‌تر هستند زیرا به Super Armor آسیب می‌زنند و فرصت‌های بیشتری برای حملات مهم ایجاد می‌کنند. Jellyfish بیشتر یک سپر پراکنده HP است که Margit یا Godric می توانند هنگام حمله به آنها حمله کنند.

سلاح های خود را بهبود بخشید

این توصیه یکی از مواردی است که ما نمی توانیم آن را به اندازه کافی توصیه کنیم. سطح اسلحه در اکثر نبردهای سخت Elden Ring بسیار مهمتر از سطح قهرمان است. سلاح اصلی شما هرچه که باشد، حتما آن را چند بار ارتقا دهید. اگر اسلحه معمولی است برای نبرد با مارگیت باید حداقل +3 باشد، البته اگر گیر کرده باشید یک اسلحه بالاتر بهتر است. شما می‌توانید سنگ‌های اسمیتینگ را در مین‌ها یا در حین سقوط دشمن پیدا کنید، و در شبه‌جزیره لیمگریو و ویپینگ به اندازه کافی برای رسیدن به سطوح بالا برای مقابله با مارگارت وجود دارد.

مطمئن شوید که از یک سلاح قوی مناسب برای تمرکز رزمی خود استفاده می کنید. عصای شهاب سنگ برای کاربران جادو ایده آل است و ما مجموعه ای از سلاح های قدرتمند داریم که هر کس دیگری می تواند در ابتدای بازی به دست آورد.

عاشقان خود را فراموش نکنید

Flask of Wondrous Physik بهبودهایی در استقامت و حملات قوی شما ارائه می کند، برای مسدود کردن و وارد کردن آسیب های شدیدتر راحت است، اما تا اینجا باید مقداری Ashes of War نیز داشته باشید. خاکسترهای باکیفیتی مانند Determination، Storm Stomp و Square Off قدرت شما را بهبود می بخشد و حملات شما را در حین فعالیت تشدید می کند، بنابراین انتخاب خوبی برای این نبرد هستند.

اگر حداقل 10 امتیاز در Faith سرمایه گذاری کرده اید، ممکن است بخواهید طلسم تقویت شعله کورتین را در Roundtable Hold خریداری کنید. این امر محافظت در برابر آتش شما را تقویت می کند و می تواند در نبرد با گودریک تفاوت ایجاد کند.

جیب های خود را چک کنید

Elden Ring مانند سایر بازی های Souls دارای سیستم وزن تجهیزات است که انتخاب پوشیدن تجهیزات را پیچیده می کند. فقط برای زره ​​ها و سلاح های مجهز اعمال می شود، اگرچه می تواند تفاوت قابل توجهی در تحرک شما ایجاد کند. بار متوسط ​​جایی است که می خواهید باشید، بنابراین می توانید اجتناب کنید و سریعتر حرکت کنید. اگر سلاح و زره سنگین دارید، مطمئن شوید که از آستانه یک «بار سنگین» که آنقدر سرعت شما را کاهش می‌دهد عبور نمی‌کنید که تقریباً غیرممکن است که به طور مؤثر از حملات اجتناب کنید.

سلنیوم در زیرزمین جادوهای جادویی می فروشد
سلنیوم در زیرزمین جادوهای جادویی می فروشد

با Glintstones آشنا شوید

کسانی که در Intelligence سرمایه گذاری کرده اند باید کارکنان خوبی استخدام کنند و این طلسم های Sellen Glintstone را در خرابه های Waypoint خریداری کنند:

  • Glintstone Stars: سه پوسته Glintstone را پرتاب می کند
  • Carian Slicer: حمله غوغا با Glintstone
  • Swift Glinstone Shard: یک حمله سریع با قطعات گلینستون

Carian Slicer و Swift Glintstone Shard به ترتیب به اسکرول آکادمی و طومار خانه سلطنتی نیاز دارند. طومار آکادمی در گورستان جنوب شرقی کلیسای ایریت در لیورنیا و طومار خانه سلطنتی در صندوقچه ای بر روی تپه مقابل Forlorn Hound Evergaol در لیمگریو قرار دارد.

بعدا بیا

در مورد لیورنیا، باید تکرار کرد که در حال حاضر مجبور نیستید با این نبردها مقابله کنید. مارگارت، گودریک و کل قلعه Stormveil را می توان از دست داد. اگر خیلی خسته کننده است، از میانبر به Liurnia استفاده کنید، تجهیزات جدید تهیه کنید، سطح را بالا ببرید و بعداً دوباره امتحان کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.