نشت فورتنایت نشان می دهد که شمشیرهای نوری بازگشته اند

نشت فورتنایت نشان می دهد که شمشیرهای نوری بازگشته اند

نشت فورتنایت نشان می دهد که شمشیرهای نوری بازگشته اند

فورتنایت قبلاً میزبان رویدادهای متقاطع جنگ ستارگان بوده است و به نظر می رسد این همکاری با بازگرداندن سلاح غوغایی نمادین این فرنچایز ادامه خواهد یافت. این افشاگری نشان داد که شمشیرهای نوری می‌توانند در به‌روزرسانی آینده به فورتنایت بازگردند.

ظاهراً Dataminer فورتنایت دریافته است که فصل 3 فصل 2 چهار شمشیر نوری مختلف از جمله دفاع متقابل Kaylo Wren، شمشیر نور سبز لوک، شمشیر انرژی آبی Ray و تیغه بنفش Mace Windu را اضافه خواهد کرد. بدیهی است که بازیکنان می توانند با شمشیرهای نوری ضربه بزنند و بلاک کنند، همانطور که قبلاً آن چهار شمشیر نوری به Fortnite آمدند. چند عکس زیر را ببینید.

شمشیرهای نور در ابتدا در سال 2019 به فورتنایت اضافه شدند و در می 2020 برای جشن گرفتن روز جنگ ستارگان بازگشتند. با توجه به اینکه روز جنگ ستارگان 2022 به زودی در 4 مه 2022 برگزار می شود، به نظر می رسد احتمالاً در آن زمان شمشیرهای نوری به Fortnite باز خواهند گشت. برای اطلاع از جدیدترین ها، دوباره با GameSpot بررسی کنید.

در اخبار دیگر برای Fortnite، رویداد Resistance اکنون در فصل 2، فصل 2 برگزار می‌شود. از جمله، یک حالت بدون ساخت جدید، صفحه نمایش اضافی و موارد دیگر را اضافه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به خلاصه بازی Fortnite، فصل 3، فصل 2 GameSpot مراجعه کنید.

Epic Games و Xbox درآمد فورتنایت را تا 3 آوریل به تلاش های پشتیبانی اوکراین اهدا می کنند و این کمپین تاکنون بیش از 70 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.