منو سایت

نسخه Steam Modern Warfare II نیازی به Battlenet ندارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه Steam Modern Warfare II نیازی به Battlenet ندارد

پس از مدت ها، Activision تصمیم به انتشار گرفت بازی Call of Duty Modern Warfare II برای Steam، این اثر تنها از طریق Battlenet در دسترس نخواهد بود. انتشار Modern Warfare 2 در استیم چیزی است که طرفداران مدت ها منتظر آن بودند. طبق آخرین اخبار بازی، نسخه استیم نیازی به اتصال به Battlenet نخواهد داشت و بازی جدید Callaf Duty به صورت خودکار از شبکه Steam راه اندازی می شود.

Modern Warfare II یکی از مورد انتظارترین بازی های سال است. سازندگان نوید یک داستان متفاوت با گیم پلی جدید را داده بودند و در نهایت موتور گرافیکی جدید Infinity Ward را در عمل خواهیم دید. اگرچه تایید شده بود که بازی بر روی Steam منتشر خواهد شد، اما بسیاری معتقد بودند که Batte.net همچنان یکی از الزامات بازی است و این بازی فقط از طریق Steam به فروش می رسد. به نظر نمی رسد پلتفرم انتشار بازی اکتیویژن جزو الزامات باشد.

نسخه Steam Modern Warfare II

نسخه Steam Modern Warfare II

بسیاری از بازی های Steam از یک لانچر مخصوص برای راه اندازی بازی استفاده می کنند. بازی های EA نیاز به اتصال Origin دارند و پس از آن کار خواهند کرد. اکتیویژن پلتفرم Steam را در سال های اخیر برای جلوگیری از توزیع غیرقانونی کنار گذاشت. طبق گفته CharliIntel، نسخه Steam Modern Warfare II نیازی به لانچر Battlenet ندارد و به صورت خودکار اجرا می شود. البته این بازی به یک شناسه Activision خاص نیاز دارد که شرط دیگری برای آن در نظر گرفته شده است که ممکن است برای همه جذاب نباشد.

افرادی که به دنبال خرید Modern Warfare 2 از طریق Steam هستند باید شماره موبایل خود را وارد کنند. در واقع شماره موبایل باید به اطلاعات اکانت استیم اضافه شود و این حساب با شناسه Activision همگام شود. دلیل این شرط مسدود کردن سریعتر تقلب کنندگان و جلوگیری از راه اندازی غیرقانونی بازی است. لازم به ذکر است که حالت رقابتی بازی CSGO نیز مستلزم وارد کردن شماره موبایل است. از این قابلیت برای کاهش تعداد کلاهبرداران استفاده می شود و حساب های کاربری جعلی از بین می رود.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا شماره موبایل باید با اکانت استیم منطقه ای سینک شود یا خیر؟ اگر می خواهید بازی Modern Warfare II را از طریق Steam انجام دهید، بهتر است به تنظیمات حساب کاربری خود مراجعه کرده و شناسه Activision خود را وارد حساب کاربری خود کنید. در نهایت می‌توانید شماره موبایل خود را برای ورود بدون دردسر در بازی در پایان آبان ماه اضافه کنید. مایکروسافت قول انتشار کالاف دیوتی را برای Game Pass داده است و پس از تکمیل فرآیند خرید اکتیویژن، تمامی بازی ها به Game Pass اضافه خواهند شد.

منبع: GameRant