منو سایت

نسخه PC بازی Returnal تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC بازی Returnal تایید شد

سرنخ ها و گزارش های مختلفی در مورد نسخه PC بازی Returnal وجود دارد و حتی اسکرین شات هایی از قسمت تنظیمات بازی به بیرون درز کرده است. استودیو Housemarque ویدیوی جدیدی در مورد جنبه های فنی Returnal منتشر کرده است. این ویدیو که برای کانال GDC ضبط شده است، روند ساخت جلوه های بصری بازی و VFX را شرح می دهد و یک ویدیوی مفید برای بازی سازان است. در اواسط ویدیو، سازندگان انتشار بازی برای PC را تایید می کنند.

کانال YouTube Developers Conference (GDC) ویدیوی جدیدی را به اشتراک گذاشت که در آن توسعه دهندگان Returnal، Risto Jankila و Sharman Jagadeesan حضور دارند. این ویدیو در مورد نحوه ساخت بازی است و اگر می خواهید تکنیک های بازگشت را بدانید می توانید آن را تماشا کنید. اگر به دقیقه 13:30 ویدیو بروید، پنجره ای ظاهر می شود که وجود نسخه رایانه شخصی را تأیید می کند. صفحه ظاهر شده گزینه Output: SDR (PC) را نشان می دهد.

نسخه PC بازی Returnal

بازی بازگشت برای کامپیوتر

رسانه طرفدار سونی PushSqaure می‌گوید این یکی از بدترین روش‌های حفظ حریم خصوصی است که تا به حال از استودیو پلی‌استیشن دیده‌اند. ویدیوی رسمی استودیو Housemarque انتشار نسخه PC بازی Returnal را تایید می کند و باید منتظر معرفی رسمی آن، احتمالا در نمایشگاه جدید پلی استیشن باشیم. انتشار این بازی برای PC چیز عجیبی نیست زیرا Digital Foundry مدعی است نسخه PC را دیده و از آن آگاه است.

رویداد جدید پلی استیشن هنوز تایید نشده و تاریخ آن مشخص نیست. اما بدون شک شاهد یک تریلر رونمایی از نسخه PC Returnal خواهیم بود. پلی استیشن پروژه های مختلفی را برای رایانه شخصی تبلیغ می کند. Uncharted 4 و The Last of Us Part 1 هنوز برای PC منتشر نشده اند و انتظار می رود بازی های دیگری نیز برای PC پورت شوند. شایعاتی در مورد پورت رایانه شخصی Ghost of Tsushima وجود دارد، اما هیچ خبری در مورد عرضه رایانه شخصی Bloodborne وجود ندارد.

بازی Returnal یکی از بهترین عناوین سال گذشته است که جوایز مختلفی را دریافت کرد. این اثر به دلیل ورود بازی های سرکش به فضای سه بعدی و فضایی متفاوت و همچنین داستان و سیستم مبارزه ای منحصر به فرد مورد تحسین همگان قرار گرفت. نسخه PC بازی Returnal از جمله بازی های لو رفته انویدیا بود. لیست عناوین لو رفته انویدیا طی چند سال گذشته به واقعیت تبدیل شده است و در نتیجه باید منتظر بازی های عالی تری باشیم. Returnal یکی از بازی های انحصاری پلی استیشن 5 است و به زودی برای رایانه های شخصی نیز معرفی خواهد شد. نطر شما چی هست؟

منبع: Wccftech