منو سایت

نسخه PC بازی Judgment and Lost Judgment از نظر سن رتبه بندی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC بازی Judgment and Lost Judgment از نظر سن رتبه بندی شد

در حالی که کپی رایت روی تصویر شخصیت اصلی Judgment مانع از انتشار نسخه PC شد، رتبه بندی سنی جدید نشان می دهد که دو بازی جدید این سری به زودی به پلتفرم رایانه های شخصی راه خواهند یافت. Judgment و دنباله آن Lost Judgment برای PC در ایالات متحده رتبه بندی شده اند و به زودی برای PC نیز قابل دانلود خواهند بود.

اخبار مربوط به رده بندی سنی زیربازی های سری Yakuza توسط Wario 64 منتشر شده است. این یکی از صفحات تایید شده توییتر است که اخبار بازی و محتوای مرتبط با بازی های ویدیویی را منتشر می کند. او لینکی از وب سایت ESRB برای رده بندی سنی ویدیوها و بازی ها در آمریکا دارد و انتشار نسخه PC بازی Judgment و Lost Judgment را تایید کرده است. لازم به ذکر است که آژانس بازیگری تاکویا کیمورا، بازیگر اصلی این آثار، انتشار بازی را برای PC ممنوع کرده است.

خبرگزاری ژاپنی Nikkan Taishu سال گذشته اعلام کرد که بازیگر اصلی اجازه انتشار نسخه PC را نداده است و به همین دلیل این سریال به PC منتقل نشده است. در همین حال، سگا به دنبال انتشار بازی برای پلتفرم های بیشتر از پایه است. لازم به ذکر است که Johnny & Associates دارای حق تکثیر چهره این بازیگر است و اجازه استفاده از آن را به صورت محدود می دهد. این نمایندگی معتقد است که نسخه کامپیوتری قابل دستکاری است و همچنین این دستگاه ها اجازه استفاده از اینترنت را دارند.

قضاوت و قضاوت کامپیوتری

انتشار سری Judgment برای کامپیوتر

علاوه بر این، این گزارش نشان می‌دهد که سگا می‌خواهد بازی Judgment و Lost Judgment را از طریق Steam آزاد کند. اما پس از شکست تلاش هایشان، نظرشان عوض می شود. مدیران سگا به این نتیجه رسیدند که نمی توانند بازی را در استیم بفروشند و از نظر اقتصادی کار دشواری خواهد بود. سرانجام قرار بود این مجموعه با انتشار نسخه دوم به پایان برسد و این پایان دیدار آنها بود. رده بندی سنی بازی های جدید نشان می دهد که مشکلات بین کشورها برطرف شده و نسخه PC آماده انتشار است.

Judgment و دنباله آن بازی‌های اکشن ماجراجویی هستند که توسط استودیو سازنده سری Yakuza یعنی Ryu Ga Gotoku ساخته شده‌اند. داستان این سریال از سال 2018 شروع می شود و دنیایی رایگان در اختیار بازیکن قرار می گیرد. ادامه داستان یک شخصیت جدید و معرفی یک دادگاه کارآگاهی مورد استقبال طرفداران سری Yakuza قرار گرفت و اگر تا به حال این آثار را تجربه نکرده اید منتظر انتشار آن ها برای PC باشید.

منبع: VGC