منو سایت

نسخه PC بازی Dead Island 2 در انحصار فروشگاه Epic Games است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه PC بازی Dead Island 2 در انحصار فروشگاه Epic Games است

بازی جزیره مرده 2 پس از هشت سال غیبت، سرانجام در مراسم افتتاحیه Gamescom 2022 با نمایش دو تریلر زنده شد. تاریخ انتشار Dead Island 2 فوریه سال آینده اعلام شده است و اطلاعات اولیه در مورد روند و قسمت های ویژه آن به ما داده شده است. طبق جدیدترین اخبار بازی، نسخه PC بازی Dead Island 2 در انحصار فروشگاه اپیک گیمز است و این بازی دوازده ماه دیگر برای استیم عرضه خواهد شد.

بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط استودیو در مورد تاریخ انتشار Dead Island 2 به طور رسمی تایید کرد که نسخه PC انحصاری خواهد بود. در حالی که گزارش ها از انتشار بازی برای استیم خبر می دهند. بیانیه رسمی خلاف این را ثابت کرد. این استودیو پلتفرم های نهایی را نیز اعلام کرد و خوشبختانه بازی برای هر دو کنسول نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد. کاربران پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و سری و همچنین گوگل استیدیا باید منتظر عرضه بازی در 3 فوریه باشند.

نسخه PC Dead Island 2

سکوهای جزیره مرده 2

پس از معرفی مجدد بازی در دقایق پایانی افتتاحیه Gamescom، استودیوی سازنده صفحه دانلود بازی Dead Island 2 را به صورت آنلاین در فروشگاه Epic Games قرار داده است. بسیاری منتظر بودند تا صفحه Steam جزئیات کامل را دریافت کند. اما این اتفاق نیفتاد و استودیو رسما تایید کرد که بازی جدید آن ها به مدت دوازده ماه در انحصار اپیک گیمز خواهد بود. اگر می خواهید بازی Dead Island 2 را به لیست بازی های خود در Steam اضافه کنید، بهتر است یک سال از 3 فوریه صبر کنید. اعلام این خبر با ناامیدی هوادارانی همراه بود که از سال 2014 منتظر دستیابی به بازی بودند.

رسانه های حاضر در Gamescom توانستند بخش هایی از بازی را تجربه کنند. بسیاری از سبک مبارزات تن به تن بازی و فضای خشن پر از خون و آدم کشی تمجید کردند و گرافیک بازی را چشم نواز دانستند. دلیل گرافیک زیبا این است که بازی کاملا جهان باز نیست و این به سازنده اجازه داده است تا روی جزئیات کار کند و به محیط عمق بیشتری بدهد. فرصت های زیادی برای کشف دنیای بازی وجود دارد و مراحل فرعی نیز بسیار جالب هستند.

نسخه PC بازی Dead Island 2 در انحصار فروشگاه Epic Games است

تریلر معرفی بازی Dead Island 2 [گیمزکام 2022]

چرخه مبارزه تکراری Dead Island 2 راضی کننده توصیف شده است و اگر نسخه اول را تجربه کرده اید، باید بگوییم که موضوع دوم کمی سخت تر است. مبارزه در بازی در سطح جدیدی است و شما می توانید بارها بمیرید تا از گروه زامبی ها جان سالم به در ببرید. Dead Island 2 تمام اتفاقاتی که نباید در روند ساخت بازی بیفتد را تجربه کرد. توسعه دهنده سه بار تغییر کرد و استودیو Dambuster مجبور شد بازی را از ابتدا بسازد، و در نتیجه، آنچه می بینیم با آنچه در سال 2014 ارائه شده بود بسیار متفاوت است. منتظر انتشار بازی در فوریه امسال برای رایانه شخصی باشید و کنسول های بازی

منبع: GamesRadar