منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه کنسولی Gotham Knights تنها با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود

نسخه کنسولی Gotham Knights تنها با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه کنسولی Gotham Knights تنها با سرعت 30 فریم در ثانیه اجرا می شود

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی موردانتظار Gotham Knights اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شده است.طبق آخرین اطلاعات منتشر شده توسط سازندگان، Gotham Knights تنها بر روی نسخه های کنسولی با سرعت 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، فلور مارتی، تهیه کننده اجرایی بازی، در سرور دیسکورد اعلام کرد که نسخه کنسولی بازی به دلیل امکانات زیاد و استفاده از بالاهای پیشرفته، تنها با سرعت 30 فریم بر ثانیه اجرا می شود. تکنولوژی جزئیات او به طرفداران توضیح داد که می دانیم ممکن است از عدم استفاده از گزینه Performance در نسخه کنسول تعجب کنید.

اما بهتر است بدانید که با توجه به امکاناتی که در بازی قرار داده ایم و فرصت تجربه حالت Co-op عالی در دنیای بزرگ این بازی، تجربه ای شگفت انگیز را برای شما رقم خواهیم زد. مارتیز همچنین گفت که هیچ گزینه ای برای تغییر عملکرد یا کیفیت (Performance و Quality Mode) نسخه های کنسولی این عنوان وجود ندارد، اما مطمئناً در حین گیم پلی افت فریم وجود نخواهد داشت.

نسخه کنسول Gotham Knights

محدودیت فریم بازی Gotham Knights

Gotham Knight توسط استودیوی WB Games توسعه یافته و توسط Patrick Redding خلاق کارگردانی شده است که پیش از این کارگردانی عناوین موفق و محبوب Splinter Cell Conviction و Blacklist را بر عهده داشت. به گفته سازندگان، این بازی برای عرضه در سال گذشته برنامه ریزی شده بود اما به دلایلی (خرید زمان بیشتر برای اطمینان از بهترین تجربه ممکن برای بازیکنان) به تعویق افتاد.

پس از مدتی استودیو اعلام کرد که قصد دارد بازی Gotham Night را برای تجربه کاربری بهتر تنها بر روی پلتفرم های نسل نهم عرضه کند و خبری از نسخه های نسل هشتم نیست. سازندگان این عنوان قاطعانه اعلام کرده اند که Gotham Knights سعی ندارد یک بازی Arkham باشد و این بزرگترین نقطه قوت آن خواهد بود.

Gotham Knight قرار است در تاریخ 29 اکتبر 1401 (21 اکتبر 2022) برای پلتفرم های PS5، Xbox Series X|S و PC منتشر شود. در مورد این بازی چه فکر می کنی؟ با توجه به انتشار این خبر، آیا طرفداران از آن استقبال خواهند کرد؟

منبع: videogamechronicle