منو سایت

نسخه کلکسیونی God of War Ragnarok همراه با چکش ثور عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه کلکسیونی God of War Ragnarok همراه با چکش ثور عرضه می شود

آخرین اخبار مربوط به بازی God of War Ragnarok در این هفته اعلام شد. اما جیسون شرایر اعلام کرد که برنامه سونی تغییر کرده و این تاریخ در زمان دیگری اعلام خواهد شد. با این حال تام اندرسون به دلیل عدم پوشش خبری رسمی تصمیم به انتشار جزئیات جدید گرفت God of War نسخه کلکسیونی Ragnarok و اعلام کرد که در 11 نوامبر (20 آبان) شاهد عرضه رسمی دنباله God of War برای PS4 و PS5 خواهیم بود.

به گزارش پارسی گیم، گمانه زنی های تام اندرسون در مورد تاریخ انتشار God of War Ragnarok بر اساس بازی های دیگر است. او معتقد است که تاریخ انتشار نسخه جدید Need for Speed ‌ در’ God of War Ragnarok نیز در بین این دو اثر منتشر خواهد شد و در نتیجه ماه نوامبر از نظر بازی های مهم، ماه بسیار شلوغی خواهد بود. اگر 20 نوامبر را در تقویم پیدا کنید، می بینید که این روز جمعه است و سونی نیز علاقه مند است بازی های انحصاری را در آن روز منتشر کند.

God of War نسخه کلکسیونی Ragnarok

God of War نسخه کلکسیونی Ragnarok

در ادامه این گزارش، اندرسون جزئیاتی در مورد God of War Ragnarok Collector’s Edition فاش کرد. این نسخه قرار است در دو مدل مجزا عرضه شود. اولی Collector’s Edition و دومی Jotnar Edition نام دارد. لازم به ذکر است که هر دو نسخه شامل چکش Mjolnir در اندازه واقعی ثور خواهند بود. وجود چکش ثور در نسخه کلکسیونی اولین بار است که در شایعات به آن اشاره شده است. نسخه Jotnar فقط شامل چکش و دیسک بازی خواهد بود.

از سوی دیگر، نسخه Collector’s Edition شامل موارد بیشتری است. از جمله عناصر باید به نقشه کامل بازی و همچنین نشان های ویژه به صورت پیکسل اشاره کرد. مشخص نیست که آیا کتاب هنری بازی در این نسخه گنجانده شده است یا سانتا مونیکا از نوشتن چنین کتابی منصرف شده است. جزئیات بازی God of War Ragnarok Collector’s Edition شباهت زیادی به بازی God of War دارد و این بازی شامل مجسمه، نقشه و عناصر تزئینی نیز می شود.

در حالی که بازار شایعات God of War Ragnarok داغ است. کوری بارلوگ از هواداران می خواهد که صبورتر باشند. او در صفحه توئیتر خود نوشت که طرفداران باید با توسعه دهندگان با احترام برخورد کنند و تهدید و سخنان نامناسب قابل قبول نیست. این سخنان در حالی مطرح می شود که طرفداران این بازی در توییتر نارضایتی خود را از اقدامات اخیر پلی استیشن و توسعه دهندگان بازی ابراز کردند.

در روزهای اخیر آنقدر شایعات شنیده می شود که نمی توان به هیچ یک از آنها اعتماد کرد. جیسون شرایر که منبع موثقی نیست نیز شایعه ای را منتشر کرد که معلوم شد دروغ است. بهتر است منتظر اخبار رسمی باشید.

منبع: GamingBolt