منو سایت

نسخه کارگردان بازی Death Stranding هفته آینده برای PC عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه کارگردان بازی Death Stranding هفته آینده برای PC عرضه می شود

نسخه کارگردان بازی Death Stranding هفته آینده برای PC عرضه می شود

بنابراین شاید اصطلاح «ژانر استرند» بعد از نسخه اصلی Death Stranding مطرح نشده باشد. حداقل بازی ای که این اصطلاح را اختراع کرد (خب، بازی مردی که این اصطلاح را اختراع کرد) همچنان به راه های جدیدی راه می افتد و “ژانر” را زنده نگه می دارد. آخرین مورد مورد انتظار Death Stranding: Director’s Cut روی کامپیوتر است. در Future Game Show، بازی “Love or Hate” Sandbox تاریخ انتشار پیدا کرد و به زودی عرضه می شود.

بازی Death Stranding: Director’s Cut در تاریخ 30 مارس برای PC منتشر خواهد شد. همراه با این خبر، تریلر جدیدی منتشر می شود که برخی از به یاد ماندنی ترین شخصیت ها و مکان های بازی و همچنین برخی از ابزارهای جدید Sam Porter Bridges را که فقط در Director’s Cut موجود هستند، مانند تپانچه میزر، منجنیق باری، بادی بات ها را نشان می دهد. و مسیر مسابقه

در حال پخش: DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT – تریلر راه اندازی کامپیوتر

در سایت خواهر ما، متاکریتیک، بازی کمی رونق داشت، جایی که نسخه اصلی PS4 به خوبی مورد بررسی قرار گرفت (82)، اما نسخه‌های بعدی با منتقدان کمی بهتر عمل کردند (PC: 86، PS5: 85). در حالی که این ممکن است تا حدی به دلیل بازی باشد، که برای بار دوم توسط بازیکنانی که قبلا بازی کرده‌اند و از آن لذت برده‌اند، بازبینی شده است، محتوای انحصاری Director’s Cut ظاهراً نیز مورد استقبال قرار گرفت.

در بررسی به روز شده ما از نسخه PS5 این بازی، جاستین کلارک گفت: “The Director’s Cut هنوز هم کار بزرگی انجام می دهد و این تجربه را برای حداکثر غوطه ور شدن بهبود می بخشد. حتی با وجود اینکه سعی می کنیم روی چیزی در دسترس تر تمرکز کنیم، هنوز چیزی شبیه به این بازی وجود ندارد.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.