منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village برای هدفون PSVR 2 منتشر خواهد شد

نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village برای هدفون PSVR 2 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village برای هدفون PSVR 2 منتشر خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، در جریان آخرین رویداد State of Play، کپکام اعلام کرد که نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village در دسترس کاربران هدفون PSVR 2 قرار خواهد گرفت.

سونی بامداد امروز بخش جدیدی از رویداد State of Play را برگزار کرد که به صورت رسمی در قالب Resident Evil 4 Remake معرفی شد. اما آخرین اخبار از سری Resident Evil به این اثر محدود نمی شود و کپکام با تمام وجود به رویداد State of Play آمد. با انتشار تریلر مشخص شد که دارندگان هدفون PlayStation VR 2 می توانند از تجربه بازی Resident Evil Village در واقعیت مجازی لذت ببرند. Capcom با استناد به پستی در وبلاگ پلی استیشن تأیید کرد که کمپین داستانی Resident Evil Village کاملاً VR پسند است.

این نشریه بار دیگر تاکید می کند که هدفون PSVR 2 هنوز در دست ساخت است و برای عموم عرضه نشده است. با این حال، هشتمین بازی بزرگ از سری Resident Evil از ویژگی های جدید هدست واقعیت مجازی سونی، از جمله نمایشگر 4K با پشتیبانی از فناوری HDR، ردیابی چشم و صدای سه بعدی، بهره کامل خواهد برد. همچنین می توانید از کنترلر PSVR 2 Sense برای شلیک و مبارزه با دشمنان استفاده کنید.

بازی واقعیت مجازی Resident Evil Village Resident Evil Village

واقعیت مجازی Resident Evil Village یک تجربه کامل است

در جریان رویداد State of Play، جزئیات بیشتری در مورد نسخه واقعیت مجازی Resident Evil Village و تاریخ عرضه هدفون برای PlayStation VR 2 اعلام نشد. در طول این رویداد علاوه بر Resident Evil Village، تریلرهایی از دیگر بازی های واقعیت مجازی از جمله The Walking Dead: Saints and Sinners Chapter 2، No Man’s Sky و Horizon: Call of the Mountain نیز به نمایش درآمد.

نظر شما در مورد فرصت تجربه بازی Resident Evil Village در واقعیت مجازی چیست؟ آیا این نسخه مورد استقبال بازیکنان قرار خواهد گرفت؟ به نظر شما مهمترین بازی برای هدفون PSVR 2 چیست؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN