منو سایت

نسخه واقعیت مجازی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 ارائه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه واقعیت مجازی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 ارائه خواهد شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یک منبع معتبر که در سال های اخیر با انتشار اطلاعاتی در مورد سری Call of Duty اعتبار قابل توجهی به دست آورده است، اخیراً اعلام کرده است که نسخه واقعیت مجازی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 برای PSVR 2 منتشر شده و خواهد بود. احتمالا در رویداد بعدی بازی ارائه خواهد شد.

بسیاری از بازی های تیراندازی اول شخص مشتاقانه منتظر انتشار کامل بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در 8 ژوئن هستند. دنباله Call of Duty: Modern Warfare توسط استودیو Infinity Ward تولید خواهد شد. علاوه بر معرفی شخصیت جدید، در بازی Call of Duty Modern Warfare 2 شاهد بازگشت چندین شخصیت از جمله Captain Price، Ghost و Soup خواهیم بود.

بر اساس گزارش های منتشر شده، طرفداران سری Call of Duty به زودی شاهد اخبار مختلفی از این سریال خواهند بود. RalphValve، یکی از اخبار فاش کننده شناخته شده مربوط به سری Call of Duty، به تازگی اعلام کرده است که نسخه واقعیت مجازی Call of Duty Modern Warfare 2 در دست ساخت است. به گفته RalphValve، این نسخه برای هدفون PlayStation VR 2 در دسترس خواهد بود و به عنوان بخشی از رویداد State of Play که ساعت 2:30 بامداد جمعه 13 خرداد تهران برگزار می شود، ارائه خواهد شد.

واقعیت مجازی Call of Duty Modern Warfare 2 Call of Duty Modern Warfare 2

COD Modern Warfare 2 شخصیت های محبوب بسیاری دارد

اگرچه Activision در شرف تبدیل شدن به زیرمجموعه مایکروسافت و بخش Xbox آن است، اما قراردادهای انحصاری آن با سونی برای سری Call of Duty هنوز معتبر است. این به کاربران پلی استیشن نسبت به سایر بازیکنان روی پلتفرم های دیگر مزیت ویژه ای را در هنگام تجربه Call of Duty Modern Warfare 2 می دهد. بر اساس اطلاعات فاش شده، سونی قصد دارد نسخه واقعیت مجازی بازی مدرن Call of Duty Warfare 2 را در انحصار PSVR 2 نگه دارد. هدفون . .

مقیاس نسخه واقعیت مجازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حال حاضر ناشناخته است. اما احتمالاً با اثر واقعیت مجازی قبلی استودیو Infiniti Ward، Call of Duty Infinite Warfare که برای هدفون های PlayStation VR منتشر شده بود، برابری خواهد کرد. بدیهی است که نسخه VR بازی Modern Call of Duty Warfare 2 پیشرفت های قابل توجهی نسبت به Call of Duty Infinity Warfare خواهد داشت، اما مشخص نیست که آیا این نسخه یک تجربه تمام عیار با کمپین های داستانی و حالت های چند نفره خواهد بود یا فقط چند ماموریت. ارائه می دهد.

نظر شما در مورد نسخه واقعیت مجازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا می خواهید این را با هدست پلی استیشن VR2 تجربه کنید؟ به نظر شما نسخه VR چقدر تجربه Call of Duty Modern Warfare 2 را تغییر می دهد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Dualshockers