منو سایت

نسخه های بتا و جزئیات Modern Warfare II فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه های بتا و جزئیات Modern Warfare II فاش شده است

اکتیویژن به طور رسمی تاریخ انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را تایید کرد. برخلاف سال های گذشته، این شرکت تصمیم گرفت که ارائه کامل بازی را به تاریخ دیگری موکول کند و فعلا فقط به تاریخ انتشار و کاور بازی بسنده می کند. در آخرین گزارش به نسخه بتا و همچنین سایر نسخه های بازی و جزئیات جدید از آن اشاره شده است Modern Warfare II بتا در اختیار ما قرار می دهد.

به گزارش پارسی گیم، رسانه چارلی اینتل با کمک دیتایگ ها موفق به یافتن اطلاعات مهمی از فایل های بازی Call of Duty Vanguard شده است. این فایل ها مربوط به آپدیت نیمه سوم بازی می باشد. اما نسخه های جدید بازی را مشخص می کند. بر اساس اطلاعات فاش شده، دارندگان کنسول پلی استیشن می توانند زودتر از سایرین نسخه بتا را دریافت کنند و قرارداد Activision با سونی همچنان پابرجاست.

فایل های لو رفته وجود سه نسخه مختلف از Modern Warfare II را نشان می دهد. پیش خرید هر یک از این نسخه ها امکان دسترسی به نسخه بتای کلی بازی را فراهم می کند. دارندگان پلی استیشن زودتر از سایرین می توانند نسخه آزمایشی آن را دریافت کنند و هیچ صحبتی در مورد تاریخ انتشار بتا برای سایر پلتفرم ها وجود ندارد. گفتنی است که سه نسخه اصلی بازی شامل نسخه استاندارد است که تنها شامل بازی اصلی، نسخه نسل میانی و نسخه Vault می شود.

Modern Warfare II بتا

نسخه های Modern Warfare II بازی

گران ترین نسخه بازی Modern Warfare II شامل عناصر و ویژگی های مختلفی است. افرادی که نسخه Vault را خریداری می کنند. Battlefield سپس اولین فصل خود را با Ghost، Soap، Price و Farah دریافت می کند. علاوه بر این، پوسته های سلاح های مختلفی نیز ارائه شده است و این بازیکنان می توانند ده ساعت ابتدایی بازی را به صورت امتیاز دوبل یا 2XP تجربه کنند. این فرصت خوبی برای بازیکنان است تا حرفه خود را بالاتر از دیگران قرار دهند. آخرین ویژگی این نسخه بسته آیتم Ghost است که شامل دوازده پوسته برای اپراتورها و 10 اسلحه جدید است.

قرارداد همکاری بین سونی و اکتیویژن همچنان برای بازی مدرن Warfare 2 معتبر است. این قرارداد به کاربران پلی استیشن اجازه می دهد تا بازی را زودتر از موعد تجربه کنند و همچنین آیتم های ویژه را دریافت کنند و رویدادهای جدیدی را تجربه کنند. در حال حاضر مشخص نیست چه نسخه بتای Modern Warfare II منتشر خواهد شد و به نظر می رسد در ماه آگوست یا سپتامبر منتشر شود.

گفتنی است آپدیت بین فصل سوم بازی Vanguard با معرفی کارت جدیدی به نام Sphere که برای نبردهای نزدیک طراحی شده است، همراه است. سلاح ها و قابلیت های جدیدی نیز در این آپدیت وجود دارد. منتظر انتشار بازی مدرن Warfare 2 در 27 نوامبر باشید.

منبع: VGC