منو سایت

نسخه نسل نهم The Witcher 3 به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نسل نهم The Witcher 3 به زودی منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، در قالب پستی در شبکه اجتماعی توییتر، اعلام شده است که نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3 به زودی عرضه خواهد شد.

سال های هیجان انگیزی برای طرفداران سریال The Witcher در پیش است. دلیل این امر این است که CD Projekt چندین بازی جدید را در این سری منتشر خواهد کرد. همراه با اسپین آف های سری Witcher، یک سه گانه جدید توسط CD Projekt RED توسعه خواهد یافت. علاوه بر این، Fool’s Theory در حال توسعه The Witcher Remake با استفاده از Unreal Engine 5 است.

مشخص است که زمان زیادی تا انتشار این دسته از آثار باقی مانده است. برای جبران این اختلاف زمانی، CD Project برنامه دیگری دارد. The Witcher 3: Wild Hunt محبوب ترین بازی سری Witcher است و بازیکنان زیادی همچنان این بازی را تجربه می کنند. سازندگان قصد دارند با انتشار نسخه نسل فعلی، از قدرت سخت افزاری کنسول های نسل نهم برای ارتقای تجربه این بازی استفاده کنند.

اوایل سال جاری، CD Project Red تایید کرد که نسخه نسل نهم The Witcher 3 در سه ماهه چهارم سال 2022 منتشر خواهد شد. با نزدیک شدن به این دوره، بسیاری از بازیکنان منتظر اعلام تاریخ دقیق انتشار این نسخه از The Witcher هستند. 3. حال تهیه کننده اثر مذکور اعلام کرده که این امر در آینده نزدیک محقق خواهد شد.

نسخه نسل نهم بازی The Witcher 3

ارتقا به نسخه نسل نهم The Witcher 3 رایگان خواهد بود

یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر در قالب توییتی از استودیو CD Projekt RED درباره نسخه نسل نهم The Witcher 3 سوال کرد. صفحه رسمی سریال The Witcher تنها با عبارت “به زودی” به این سوال پاسخ داد.

در حال حاضر، باید منتظر بمانیم و ببینیم دقیقاً چه تاریخی استودیو CD Projekt Red از “به زودی” معنی می دهد. با نزدیک شدن به پایان ماه اکتبر، منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری در مورد نسخه نسل فعلی The Witcher 3 در اوایل نوامبر باشید. اگر استودیوی فوق همچنان به عرضه نسخه نسل نهم از سری بازی های Witcher در سه ماهه چهارم سال جاری پایبند باشد، کاربران پلتفرم های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس به این امکان دسترسی خواهند داشت. کار در دو ماه آینده..

نظر شما در مورد نسخه نسل فعلی The Witcher 3 چیست؟ آیا این نسخه را امتحان خواهید کرد؟ به نظر شما بازی The Witcher 3: Wild Hunt به خوبی از قدرت سخت افزاری کنسول های نسل نهم استفاده خواهد کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt