منو سایت

نسخه نسل نهم بازی Resident Evil منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نسل نهم بازی Resident Evil منتشر خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی کپکام نسخه نسل نهم را اعلام کرد سلسله بازی Resident Evil (رزیدنت اویل) اواخر امسال با ویژگی هایی مانند پیشرفت های بصری در دسترس خواهد بود.

Capcom در قالب بازی Resident Evil 7 او مسیر جدیدی را آغاز کرد که منجر به یکی از بهترین آثار تاریخ مجموعه Resident Evil شد. بازی دهکده مقیم شیطان در سال‌های 2019 و 2020، این شرکت کلاسیک‌های کلاسیک را بازسازی کرد بازی Resident Evil این بازی ها نامیده می شوند بازسازی Resident Evil 2 و بازسازی Resident Evil 3 منتشر شدند. همه این آثار در کنار هم توانستند شکوه سری Resident Evil را بازگردانند. در کنار منتقدان، بازیکنان نیز از بازی ها استقبال کردند. ریمیکس Resident Evil 2 و Resident Evil 3 به ترتیب 9.3 میلیون و 5 میلیون نسخه فروش داشتند. Resident Evil 7 نیز 10.6 میلیون نسخه فروخت. از این رو تلاش این شرکت است Capcom برای گسترش دایره بازیکنان، این آثار دور از انتظار نیستند.

سازنده و ناشر یک سری بازی بازی Resident Evil در قالب تعدادی توییت، نسخه نسل نهم بازی Resident Evil 7 ، بازسازی Resident Evil 2 و بازسازی Resident Evil 3 تایید. به این ترتیب دارندگان کنسول های PS5، Xbox Series S و Xbox Series X می توانند این افکت ها را با جلوه های بصری پیشرفته تجربه کنند. نسخه نسل نهم هر سه بازی Resident Evil 7، Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 تکنولوژی ردیابی اشعه، از نرخ فریم بالاتر و صدای سه بعدی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، کاربران پلی استیشن 5 می توانند از فناوری کنترلر DualSense استفاده کنند بازخورد لمسی و محرک های تطبیقی بهره بردن. شرکت Capcom تاریخ انتشار نسخه نسل نهم این سری بازی Resident Evil اعلام نکرد.

نسل نهم از سری Resident Evil

نسل نهم سری Resident Evil از تجربه مجدد پشتیبانی می کند

کپکام اعلام کرد که نسخه هایی از این بازی را برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان دارد Resident Evil 7 ، بازسازی Resident Evil 2 و بازسازی Resident Evil 3 می توانند نسخه نسل نهم آثار مذکور را بدون پرداخت هزینه اضافی تهیه کنند. علاوه بر این، با انتشار نسخه نسل نهم، یک آپدیت رایگان در اختیار کاربران کامپیوتر قرار خواهد گرفت.

با توجه به اینکه سه بازی فوق همچنان موفق هستند و در بین بازیکنان بسیار محبوب هستند، دیدن این شرکت تعجب آور نیست Capcom همچنین آنها را روی سخت افزار قدرتمندتر و کنسول های جدیدتر ارائه می دهد. اینکه چگونه نسل نهم بازی های Resident Evil 7، Resident Evil 2 Remake و Resident Evil 3 بدون شک جالب خواهد بود. حدود یک سال از انتشار Resident Evil Village می گذرد. با این حال، شرکت Capcom با این حال، بازی بعدی در این سری بازی Resident Evil وارد نشده است. بسیاری از مردم بر این باورند که این شرکت در حال ساخت بازسازی بازی 4 است بازی Resident Evil و باید منتظر ماند و دید کپکام دقیقا چه زمانی بازی جدید سری Resident Evil را ارائه خواهد کرد.

نظر شما در مورد نسل نهم سریال بازی Resident Evil چیست؟ آیا قصد دارید بازی های ذکر شده را روی کنسول نسل فعلی خود امتحان کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt