منو سایت

نسخه نسل بعدی GTA 5 دارای ارتقاء های مختلفی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه نسل بعدی GTA 5 دارای ارتقاء های مختلفی است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، Rockstar در قالب نسخه نسل بعدی GTA 5 پیشرفت های زیادی انجام داده و تجربه بازی GTA 5 را بهبود بخشیده است.

حدود 10 سال از انتشار GTA V می گذرد با این حال Rockstar Games همچنان از این اثر پشتیبانی می کند و پلتفرم های هدف خود را گسترش می دهد. حدود یک ماه پیش نسخه نسل بعدی GTA 5 بر روی سری های پلی استیشن 5، ایکس باکس اس و ایکس باکس ایکس منتشر شد که اکنون Rockstar با انتشار آپدیت 1.56 بسیاری از نیازهای بازیکنان را برآورده کرده است.

آپدیت نسخه نسل بعدی GTA 5 که بی سر و صدا و در خبری بی سر و صدا برای کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس منتشر شد، میزبان پیشرفت های مختلفی بوده و بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است. Rockstar در پستی در وب سایت رسمی خود لیست کاملی از ویژگی های به روز رسانی به 1.56 را اعلام کرد. اگرچه این به روز رسانی بسیاری از باگ های جزئی را برطرف می کند، اما شامل پیشرفت های مهم و اساسی بسیاری نیز می شود.

در قالب نسخه نسل بعدی GTA 5، شارژ بسیار کمتر از قبل است و می توانید سریعتر وارد بازی شوید. همچنین با توجه به آپدیت 1.56 بازی های GTA 5، موسیقی ها به صورت مداوم در جشن ایکس باکس لایو پخش خواهند شد. در این به روز رسانی، Rockstar عملکرد تریگرهای دو منظوره تطبیقی ​​را در GTA V بهبود بخشید.

بازی GTA 5 GTA 5

نسخه جدید GTA از عملکردهای کنسول های نسل نهم پشتیبانی می کند

با این حال، شاید هیجان انگیزترین ویژگی اضافه شده به GTA 5، امکان خاموش کردن Motion Blur باشد. این ویژگی که در نسخه نسل بعدی بازی GTA 5 وجود دارد باعث نارضایتی بسیاری از بازیکنان شده است. به گزارش رسانه کوتاکو، برخی از بازیکنان اعلام کرده اند که فایل های مربوط به نسخه نسل بعدی در قالب آپدیت 1.56 به نسخه PC اضافه شده است. بنابراین امکان اجرای ویژگی های نسخه نسل نهم کامپیوتر وجود دارد.

علاوه بر GTA 5، Rockstar تمرکز زیادی روی GTA Online دارد و همیشه محتوای متفاوتی را به آن اضافه می کند. بخش های جدیدی با داستان به تازگی به این اثر اضافه شده است که ادامه داستان شخصیت فرانکلین پس از بازی GTA 5 است.همچنین در The Contract شاهد حضور افراد مشهوری مانند دکتر دره هستیم.

نظر شما در مورد قسمت های مختلف آپدیت نسخه نسل بعدی GTA 5 چیست؟ آیا بازی خود را به روز کرده اید و از تغییرات راضی هستید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN