منو سایت

نسخه موبایل Wreckfest برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه موبایل Wreckfest برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد

بازی Wreckfest از جمله عناوین مسابقه ای شرکت THQ Nordic که جایگزین معنوی بازی FlatOut شد و توانست نظر بازیکنان را به خود جلب کند. ناشر بازی از عرضه بازی موبایل Wreckfest برای گوشی های هوشمند خبر داد. گوشی اندروید و نسخه آیفون به زودی با ویژگی هایی مانند گرافیک زیبا و فیزیک واقع گرایانه در دسترس خواهند بود.

HandyGames مسئول انتشار نسخه موبایل Wreckfest است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نسخه موبایلی این بازی همان تجربه اصلی را برای موبایل ها به ارمغان می آورد و به بازی بی کیفیت و با مکانیک ضعیف نخواهیم رسید. این بازی دارای گزینه های ارتقاء ماشین و اسپرت آنها خواهد بود. رویدادهای مختلفی بررسی شده است که در آن مشارکت می تواند اوج هیجان را برای بازیکن به ارمغان بیاورد. در عین حال، مسابقات منظم نیز بخش مهمی از بازی است.

Wreckfest Mobile از چند نفره آنلاین پشتیبانی می کند و دارای حالت های ویژه برای کسانی است که به چالش ها علاقه دارند. ویدئوی منتشر شده از بازی کیفیت بصری خوبی دارد و استودیو تایید کرد که تمامی گیم پلی بازی روی یک دستگاه موبایل ضبط شده است. البته واضح است که گرافیک بازی به خوبی نسخه های PC و کنسولی نیست و این پورت موبایل تنها سعی در ارائه تجربه ای مشابه دارد. مهم ترین ویژگی بازی که تخریب و سقوط است به خوبی بازسازی شده و بازی سعی دارد این روحیه هیجانی، فلزی و صدای موتورهای قدرتمند را احیا کند.

جشنواره شکست موبایل

Mobile Wreckfest در راه است

لازم به ذکر است که نسخه Nintendo Switch بازی Rockfest در سال جاری منتشر شد و قابلیت پشتیبانی از شانزده بازیکن را به صورت همزمان داشت. از دیگر ویژگی های این نسخه می توان به عملکرد 30 فریم در ثانیه و دو فصل محتوای سرگرم کننده اشاره کرد. انتظار می رود نسخه موبایل Rockfest به صورت فصلی به روز شود و هر بار رویدادهای بیشتری و حالت های جدید اضافه شود. به زودی می توانید تصادف ماشین ها و تصادفات هیجان انگیز را در مسیرهای خاکی و آسفالتی با تلفن همراه خود تجربه کنید.

سازنده در تلاش است تا گرافیک بهتری را برای نسخه موبایل Wreckfest برای گوشی های پرچمدار و تبلت های قدرتمند حفظ کند و باید دید که آیا نسخه نهایی قادر به رقابت با سری بازی های Asphalt خواهد بود یا خیر. نسخه پلی استیشن 5 بازی از گرافیک بهبود یافته و وضوح 4K پشتیبانی می کند و شاهد جلوه های بصری زیبایی بودیم. نسخه ایکس باکس این سری قرار است در تاریخ دیگری عرضه شود و هنوز خبری از آن بازی نیست. Wreckfest در حال حاضر برای PS4، PS5، PC، Xbox One و Switch در دسترس است.

منبع: GamingBolt