منو سایت

نسخه موبایل بازی اسکیت در دست توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه موبایل بازی اسکیت در دست توسعه است

پس از اینکه شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرد که بازی اسکیت رایگان خواهد بود. رسما ساخت نسخه موبایل را تایید کرد. نسخه موبایل بازی اسکیت در حال توسعه است و احتمالا پس از نسخه های PC و کنسول در دسترس خواهد بود. لازم به ذکر است که بازیکنان از سال 2010 که بازی اسکیت 3 منتشر شد منتظر انتشار شماره چهارم این مجموعه بودند و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، این اثر جدید برای اندروید و iOS منتشر خواهد شد. علاوه بر پلتفرم های معمول.

به گزارش پارسی گیم، ساخت بازی اسکیت در مرحله پیش آلفا قرار دارد و هنوز تا انتشار راه زیادی در پیش دارد. الکترونیک آرتز با انتشار تصاویر و ویدیوهای جدید، بخش هایی از ساخت آزمایشی را به نمایش گذاشت. از ویژگی های جدید بازی باید به CollaboZone اشاره کرد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا ساختمان ها و سازه های مختلفی بسازند و با سایر بازیکنان روی آن ها اسکیت کنند. بازیکنان جهان می سازند. می توان آن را با دیگران به اشتراک گذاشت.

همزمان EA ساخت نسخه موبایل بازی اسکیت را تایید کرد; اما او اطلاعاتی در مورد آن به اشتراک نمی گذارد. از آنجایی که بازی جدید نام رسمی نداشت. خیلی ها آن را Skate 4 نامیدند، کارگردان اصلی بازی در مصاحبه ای گفت که نام بازی Skate است و دنباله ای بر نسخه های قبلی یا بازسازی و ریبوت نیست. این بازی یک سرویس یا پلتفرم آنلاین اختصاصی است که به صورت رایگان در دسترس است و سال ها پشتیبانی می شود.

نسخه موبایل بازی اسکیت

نسخه موبایل بازی اسکیت

این کارگردان در ادامه می گوید که خبری از اسکیت 5 و اکران های بعدی نیست و این سبک کار کنار گذاشته شده است. آنها می خواهند به بازخورد بازیکن گوش دهند و ویژگی های جدیدی را به نسخه فعلی اضافه کنند و هر بار آن را با محتوای جدید به روز کنند. EA با الهام از بازی مانند Apex Legends تصمیم گرفت اسکیت را رایگان کند و فقط وسایل تزئینی قابل خرید هستند. اگرچه EA گفت جعبه غارت وجود ندارد. اما وجود لوت باکس در بازی اسکیت توسط یکی از دیتا ماینرها تایید شد.

نسخه موبایل بازی اسکیت مانند سایر نسخه ها از کراس پلی پشتیبانی می کند. این بدان معناست که همه بازیکنان با یکدیگر بازی می کنند و پلتفرم و کنسول دیگر محدودیتی نخواهند داشت. ویژگی های نسخه موبایل اعلام نشده و تاریخ انتشار بازی نیز مشخص نیست. طرفداران سال ها منتظر این بازی جدید بودند و نسخه موبایلی آن می تواند خبر خوبی باشد که نرخ تعامل را افزایش دهد. نظر شما در مورد اسکیت چیست؟ آیا این بازی را تجربه خواهید کرد؟

منبع: GamingOnPhone