منو سایت

نسخه روسی New World دیگر کار نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه روسی New World دیگر کار نمی کند

نسخه روسی New World دیگر کار نمی کند

MMORPG دنیای جدید آمازون بومی سازی روسیه را دریافت نخواهد کرد، با آمازون گیمز تایید می کند که این تصمیم پاسخی مستقیم به تهاجم روسیه به اوکراین است.

کریستوف هارتمن، معاون آمازون گیمینگ، در گفتگو با TechRadar Gaming، گفت: «ما به دنبال مکانی جدید برای روسیه بودیم و آن را متوقف کردیم.» سخنگوی آمازون بعداً به TechRadar تأیید کرد که این تصمیم به دلیل جنگ جاری بوده است.

در حال پخش: دنیای جدید – تریلر رسمی برای راه اندازی

آمازون همچنین مسئول بومی سازی اخیر غربی و راه اندازی MMORPG گمشده کره ای رایگان است، که می تواند از سال 2019 در روسیه بازی شود. در حالی که آمازون در بومی سازی روسی Lost Ark دخالتی ندارد، آمازون از نزدیک با توسعه دهنده RPG Smilegate همکاری می کند. نسخه غربی Smilegate RPG هنوز در مورد اینکه آیا Lost Ark به طور معمول در روسیه به کار خود ادامه می دهد یا خیر، اظهار نظر نکرده است.

تصمیم آمازون برای توقف نسخه روسی New World مورد دیگری از اقدامات شرکت های بازی های ویدیویی در واکنش به جنگ روسیه علیه اوکراین است، با شرکت هایی مانند CD Projekt، EA و مایکروسافت فروش جدید بازی ها و / یا خدمات در منطقه را متوقف کردند. دولت اوکراین از شرکت هایی مانند سونی، مایکروسافت و نینتندو خواسته است تا به طور موقت بازی ها و خدمات خود را در حساب های روسیه و بلاروس ممنوع کنند و همچنین ورزش های الکترونیکی یا رویدادهای مرتبط با بازی در روسیه و بلاروس را لغو کنند.

شرکت‌های دیگر، از توسعه‌دهندگان معروف مانند Bungie تا تیم‌های مستقل کوچک مانند 11 Bit Studios، نیز به صلیب سرخ اوکراین، یونیسف و سایر موسسات خیریه کمک مالی کرده‌اند. در پاسخ به تهاجم روسیه، EA تیم های روسی را از FIFA 22 و NHL 22 حذف خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.