نسخه جدید Assassin's Creed و Far Cry سال ها از عرضه باقی مانده است

نسخه جدید Assassin’s Creed و Far Cry سال ها از عرضه باقی مانده است

طبق گزارشات و آخرین اخبار از این بازی، طرفداران این بازی قاتلان عقیده، Far Cry و Ghost Rikan برای انتشار بازی های جدید باید کمی بیشتر از قبل صبر کنند. به گفته منابع مختلف درگیر در توسعه این بازی ها؛ نسخه جدید این فرنچایزهای محبوب در مرحله پیش تولید است و یوبی سافت در حال حاضر آماده ارائه و رونمایی از آنها نیست.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از کوتاکو، یوبی سافت تا مدت ها آماده ارائه Assassin’s Creed و Far Cry جدید نخواهد بود. گزارش بلومبرگ به همین موضوع اشاره می کند و در نهایت نیبل این یکی از کاشفان بازی های ویدیویی است که خبر مهمی برای طرفداران این بازی ها دارد. او در صفحه توییتر خود نوشت: طبق سه منبع مختلف، Far Cry، Assassin’s Creed جدید و Ghost Rican بعدی بعدا توسط یوبی سافت منتشر خواهند شد.

شایعات و گزارش ها در مورد بازی های یوبی سافت از ماه فوریه شروع می شود. در آن زمان گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه Assassin’s Creed اخیرا با عناصر مخفی و مستقل منتشر شده است تا این خلاء پر شود. دو سال از انتشار Assassin’s Creed می گذرد و اکنون برنامه ای برای انتشار نسخه بعدی وجود ندارد.

سرنوشت Assassin’s Creed و Far Cry

نسخه جدید که در ابتدا به عنوان یک بسته اضافی برای Assassin’s Creed در نظر گرفته شده بود و اکنون; او داستان شخصیت باسیم را دنبال می کند و به جای یک طرح بزرگ، به فضای کمتری نگاه می کند و به روند پنهان شدن روی می آورد. تاریخ انتشار نسخه جدید مشخص نیست و یوبی سافت هنوز وجود این بازی را تایید نکرده است.

سخنگوی یوبی‌سافت به رسانه‌ها گفت که آنها به شایعات پاسخ نداده‌اند و یوبی‌سافت فرنچایزهای بسیار متنوعی دارد و انتظار می‌رود بازی‌های جدیدی برای برندهای برند و فرنچایزهای جدید در دست توسعه باشد. ویدیوی امروز را تغییر دهید یوبی سافت به بازی هایی در حال توسعه اطلاق می شود که یکی از آنها اخیرا با نام مستعار Project Q معرفی شده است. این بازی Battle Arena شبیه بازی Overwatch و Fortnite است.

شایعات مختلفی در مورد Assassin’s Creed، Far Cry و Ghost Rican جدید وجود دارد. Assassin’s Creed Infinity یک سرویس زنده خواهد بود که محتوای آنلاین و داستانی را ترکیب می کند. Far Cry 7 نیز آنلاین خواهد شد و یوبی سافت به دنبال تغییرات بزرگ است. گزارش هایی از Ghost Recon جدید وجود دارد و بازی Battle Royale Ghost Recon Frontline در دست ساخت است. در خبری دیگر، یوبی سافت آماده فروش به شرکت های خصوصی است.

منبع: G TheGamer