منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه جدید نرم افزار ضد کرک Denuvo برای خرید DLC و درون بازی منتشر شد

نسخه جدید نرم افزار ضد کرک Denuvo برای خرید DLC و درون بازی منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه جدید نرم افزار ضد کرک Denuvo برای خرید DLC و درون بازی منتشر شد

شرکت Denuvo که سازنده نرم افزارهای ضد کرک برای نرم افزارها و بازی های رایانه شخصی است، ابزار جدیدی را معرفی کرده است که می تواند از DLC یا بسته های الحاقی و همچنین خریدهای درون بازی از هکرها و گروه های کرک بازی محافظت کند. نسخه جدید Denovo می تواند فروشگاه های بازی را به مکان امن تری برای ناشران تبدیل کند و از استفاده غیرقانونی از محتوای اضافه شده جلوگیری کند.

به گزارش پارسی گیم، ابزار جدید Denuvo با نام Denuvo SecureDLC جایگزین سیستم تایید فایل فعلی برای فروشگاه های بازی های کامپیوتری خواهد شد. سیستم فعلی ارائه شده توسط Steam و Epic. فقط چند DLC را بررسی می کند و محافظت زیادی در برابر هکرها ندارد. سیستم جدید Denovo از مکانیزم امنیتی جدیدی استفاده می کند که در نهایت از کرک شدن هر بسته الحاقی جلوگیری می کند. این مکانیسم می تواند کار را برای باندهای کرک دشوار کند.

Reinhard Blakowicz، مدیر Denuvo، در مورد این ابزار جدید گفت: Denuvo تبدیل به فروشگاهی برای توسعه دهندگان بازی شده است تا بازی های خود را در برابر تقلب و سرقت ایمن کنند و از تجربه بازی محافظت کنند. “مشتریان فعلی ما، بزرگ و کوچک، از نتایج خرسند هستند، و ما خوشحالیم که می‌توانیم به افزایش درآمد آنها کمک کنیم و مدل‌های تجاری جدیدی را برای این بازی‌های سخت به دست آورده‌اند.”

نسخه جدید Denuvo

نسخه جدید Denuvo

Denovo یک برند بزرگ است که از ابزارهای امنیتی مختلف برای توسعه دهندگان و ناشران بازی تشکیل شده است. این شرکت متعلق به شرکت دیگری به نام Irdeto است. گیمرها و علاقه مندان به بازی این شرکت را بیشتر با نرم افزار آنتی کرک می شناسند که وظیفه حفاظت از مالکیت معنوی آثار را بر عهده دارد و از کرک و سرقت جلوگیری می کند. این ابزار در بین گیمرها چندان جالب نیست و عملکرد بازی های رایانه ای را کاهش می دهد. Denovo ایمن ترین قفل بازی ویدیویی را برای شما به ارمغان می آورد.

نسخه جدید Denuvo می تواند از کرک شدن DLC و همچنین هک شدن آیتم های داخل بازی جلوگیری کند. به عنوان مثال، نسخه استاندارد دارای کرک Steam است. اما بسته های اضافی را می توان با Denovo برای فروش بیشتر هماهنگ کرد. اگر این سیستم توسط فروشگاه های بازی مانند Steam استفاده می شود. تجربه DLC جدید بدون پرداخت غیرممکن می شود. باید گفت که Empress تنها فردی است که توانسته Denuvo را دور بزند و باید دید که آیا او می تواند نسخه جدید Denuvo را دور بزند یا خیر.

عملکرد قفل Denovo در سال های اخیر به موضوع بزرگی در میان گیمرها تبدیل شده است. کاهش عملکرد بازی هنگام استفاده از Denovo مشهود است و بسیاری از استودیوها پس از مدتی این قفل را رها می کنند.

منبع: GamesRadar