منو سایت

نسخه جدید بازی Silent Hill به زودی ارائه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه جدید بازی Silent Hill به زودی ارائه می شود

طبق شایعه منتشر شده، طرفداران سری بازی های محبوب Silent Hill احتمالا باید منتظر خبرهای خوب در روزهای آینده باشند. معمولا در جریان رویدادهای مختلف اخبار و شایعات زیادی بر اساس آخرین شایعه منتشر می شود. نسخه جدید بازی Silent Hill در راه است و احتمالا به زودی شاهد اجرای آن خواهیم بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، طبق گفته افراد موثق و سرشناسی مانند اندی رابینسون از رسانه VGC به نقل از منابع متعدد، به زودی شاهد رونمایی از نسخه جدید بازی Silent Hill خواهیم بود. به گفته رابینسون، جف گراب، گزارشگر رسانه VentureBeat نیز در واکنش به این خبر تصویری متحرک در توییتر به اشتراک گذاشت و به ماه سپتامبر اشاره کرد.

هنوز دلیلی برای انتشار این دو شخصیت وجود ندارد، فقط باید منتظر اخبار بیشتری در آینده باشیم. هنوز روزهای زیادی تا نمایشگاه توکیو گیمز باقی مانده است و در این بین کونامی از عرضه نسخه جدید این فرنچایز بزرگ و جهانی خبر داده است. اما به گفته رسانه VGC، طرفداران نباید انتظار عناوین محبوبی مانند Metal Gear Solid، Castlevania یا Silent Hill را داشته باشند و بازی جدید کونامی در مقیاس کوچکتر از آن عناوین در این رویداد حضور خواهد داشت.

بازی جدید Silent Hill

نسخه جدید بازی Silent Hill

با این حال، تنها امید طرفداران این است که نسخه جدیدی از بازی محبوب Silent Hill را در مراسم پیش رو ببینند. در رابطه با این موضوع، اندی رابینسون نیز اضافه کرد که طرفداران احتمالاً باید زودتر از آنچه فکر می کنند شاهد معرفی نسخه جدید بازی Silent Hill باشند.

با این حال، آیا سونی قصد دارد رویداد PlayStation Showcase خود را برگزار کند؟ سونی معمولاً در این زمان از سال چنین مراسمی را برگزار می کند. به هر حال این خبر فقط حدس و گمان است و هیچ اطلاعات رسمی در این زمینه وجود ندارد.

منبع: Gamingbolt