منو سایت

نسخه تک نفره Apex Legends در حال توسعه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه تک نفره Apex Legends در حال توسعه است

آخرین گزارش ها و اخبار ساخت بازی Apex Legends یک بازی تک نفره است آنها توسط Respawn Studio روایت می شوند. در حین توسعه Apex Legends، استودیو Respawn رسما توسعه Titanfall 3 را لغو کرد و ترجیح داد این بازی آنلاین را به روز کند. برنامه ها در نهایت منجر به انتشار Apex Legends Mobile برای اندروید و iOS شد و پشتیبانی از این بازی بتل رویال ادامه دارد.

به گزارش پارسی گیم، صفحه فرصت های شغلی استودیو Respawn به روز شد و آگهی استخدام مهندس طراحی سیستم و موتور بازی درج شد. طبق آگهی، شخصی که در این موقعیت کار می کند باید فناوری جدیدی را طراحی، توسعه و پشتیبانی کند که کل تیم استودیو را قادر می سازد تا تجربه های سرگرم کننده و عالی از گیم پلی خلق کنند. این مرد در حال کار بر روی یک فناوری جدید است که حتی هنوز مفهوم سازی نشده است.

Respawn در مورد ایجاد یک شوتر اول شخص در دنیای بازی Apex صحبت می کند. اما اطلاعاتی در مورد این بازی جدید منتشر نشده است و نمی دانیم با چه چیزی روبرو هستیم. استودیو Respawn جولای گذشته اعلام کرد که برای ساخت یک تجربه تک نفره استخدام می کند. در تبلیغ سال گذشته به بازی Apex Legends اشاره ای نشده بود. اما از آنجایی که این بازی به موفق ترین اثر Respawn تبدیل شده و توانسته موفقیت خود را در چند سال گذشته ادامه دهد.

نسخه تک پلیر Apex Legends

نسخه تک پلیر Apex Legends

گزارش های رسانه ای بر این باورند که این دو آگهی شغلی مرتبط هستند و نسخه تک نفره Apex Legends در دست ساخت است. متن آگهی نیز همین را بیان می‌کند و نشان می‌دهد که یک تیراندازی اول شخص از دنیای Apex در حال توسعه است. ناامیدی ناشی از عدم توجه تایتان فال بالاخره نتیجه اش را گرفت. لازم به ذکر است که استودیو Respawn به تازگی دنباله داستان Cal Custis را در Star Wars Jedi Survivor منتشر کرده است که در چند سال آینده یکی از بهترین بازی های تک نفره خواهد بود.

بازی Apex Legends در دنیای Titanfall جریان دارد و در نتیجه این دو بازی با یکدیگر غریبه نیستند. بدون شک ساخت نسخه تک نفره Apex Legends مربوط به بازی Titnafall است و احتمالاً همین سبک داستان گویی و گیم پلی خاص Respawn در این بازی نیز تکرار خواهد شد. مدت هاست که طرفداران نسخه جدید را درخواست می کنند. اما Respawn هیچ برنامه ای برای آن ندارد. موفقیت بازی جدید بدون شک باعث موفقیت نسخه تک نفره و داستانی آن خواهد شد.

نکته مهم این است که همه شخصیت های Apex Legends داستان خاصی دارند و همین موضوع ساخت نسخه تک نفره را معنادارتر می کند. نطر شما چی هست؟

منبع: DualShockers