منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نسخه بتای عمومی Modern Warfare II در پایان ماه سپتامبر منتشر خواهد شد

نسخه بتای عمومی Modern Warfare II در پایان ماه سپتامبر منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه بتای عمومی Modern Warfare II در پایان ماه سپتامبر منتشر خواهد شد

آخرین اخبار بازی از نسخه منتشر شده بازی Modern Warfare II بتا می گویند اواسط شهریور یا اواخر شهریور. نسخه بتای عمومی Modern Warfare 2 ابتدا در اختیار دارندگان پلی استیشن قرار خواهد گرفت و سپس کاربران دیگر پلتفرم‌ها می‌توانند در تاریخ بعدی آن را دریافت کنند. این اطلاعات توسط Ralph Valve فاش شده است که یکی از افشاگران قابل اعتماد است و در گذشته اخبار مختلفی از بازی های اکتیویژن فاش کرده است.

اکتیویژن مدتی پیش اعلام کرد که با پیش خرید بازی Modern Warfare II امکان دسترسی به نسخه بتا فراهم می شود. نسخه آزمایشی آن پنج روز زودتر برای دارندگان پلی استیشن در دسترس خواهد بود و سپس کاربران ایکس باکس و رایانه های شخصی می توانند آن را دانلود کنند. هر ساله اکتیویژن نسخه بتای بازی Callaf Duty را در پایان تابستان منتشر می کند تا بازخوردهای لازم را برای انتشار نسخه نهایی در ماه نوامبر دریافت کند.

Rarph Valve در گزارش جدید منتشر شده در خبرگزاری What if Gaming; تاریخ انتشار بتای Modern Warfare II فاش شد به گفته وی، کاربران PS4 و PS5 که بازی را پیش خرید کرده اند; آنها می توانند در 15 و 16 سپتامبر از نسخه بتا استفاده کنند. در نهایت نسخه عمومی از 26 تا 19 شهریور برای همگان آماده دانلود خواهد بود. هر کسی که اشتراک پلی استیشن پلاس داشته باشد می‌تواند چند نفره را با دوستان خود تجربه کند.

Modern Warfare II بتا

جزئیات بتا Modern Warfare II

نسخه ی نمایشی متقابل Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۲ تا ۲۳ سپتامبر در تمامی پلتفرم ها از جمله پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. البته این تاریخ برای افرادی است که بازی را پیش خرید کرده اند. نسخه بتا عمومی در 24 تا 26 سپتامبر (2 تا 4 اکتبر) منتشر خواهد شد و اگر از رایانه شخصی بازی استفاده می کنید. این تاریخ را به خاطر بسپار لازم به ذکر است که اطلاعات قبلی از انتشار نسخه بتا Modern Warfare 2 در اواسط مرداد خبر داده بود. به نظر می رسد این اطلاعات نادرست است.

یک گزارش جدید تایید کرده است که نسخه بتا Modern Warfare II تا نزدیک‌تر به تاریخ انتشار آن در دسترس نخواهد بود. تاریخ انتشار Modern Warfare 2 برای کنسول ها و رایانه های شخصی 28 اکتبر، دقیقا یک ماه پس از انتشار بتا اعلام شده است. معمولاً نسخه آزمایشی با آشکار شدن چندین نقشه در قسمت چند نفره همراه است و بازیکنان می توانند حالت های رقابتی را با دوستان خود تجربه کنند.

نسخه بتای عمومی Modern Warfare II در پایان ماه سپتامبر منتشر خواهد شد

تریلر معرفی Call of Duty Modern Warfare II + Subs فارسی منتشر شد

اکتیویژن هنوز جزئیات کامل قسمت چندنفره Modern Warfare 2 را فاش نکرده و تنها تریلر گیم پلی مرحله ای به نام Dark Water را به نمایش گذاشته است. این قسمت در مورد حمله گروه عملیات ویژه 141 به یک نفتکش در خلیج مکزیک برای جلوگیری از پرتاب موشک های ICBM است که می تواند منجر به جنگ جهانی دیگر شود. در خبر دیگر، تصاویری از نقشه های Modern Warfare II به بیرون درز کرده است.

منبع: VGC