منو سایت

نسخه بتای عمومی Call of Duty Modern Warfare II اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه بتای عمومی Call of Duty Modern Warfare II اعلام شد

اکتیویژن اعلام کرده است که بازی Multiplayer و Warzone 2 در 15 سپتامبر با نزدیک شدن به اولین پخش فصل Call of Duty عرضه خواهد شد. بیانیه مطبوعاتی جدید در این میان، زمان راه اندازی نسخه بتا عمومی فرا رسیده است Call of Duty Modern Warfare II اعلام شد شایعات قبلی حاکی از انتشار نسخه بتا Call of Duty در اواسط سپتامبر بود و تاریخ اعلام شده توسط Activision دقیقاً مطابق با این شایعات است. دارندگان کنسول پلی استیشن که بازی را پیش خرید کرده اند. آنها کد بتا را دریافت می کنند و می توانند در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) از بازی لذت ببرند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تمامی کاربران پلی استیشن می توانند در تاریخ 27 سپتامبر به مدت سه روز از حالت آزمایشی و بخش چندنفره استفاده کنند. نسخه بتای Call of Duty Modern Warfare II از 31 سپتامبر به مدت یک روز برای کاربران ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در این روز تنها افرادی که بازی را پیش خرید کرده اند می توانند نسخه بتا را دانلود کنند. پس از آن، افرادی که می خواهند نسخه آزمایشی را به صورت رایگان امتحان کنند، بهتر است بازی را در تاریخ 2 اکتبر دانلود کنند.

نسخه بتا Call of Duty Modern Warfare II

بتای عمومی Modern Warfare II

لازم به ذکر است که برای دریافت نسخه پلی استیشن نیازی به عضویت در پلی استیشن پلاس نیست. اما کاربران Xbox باید مشترک سرویس Gold شده باشند. کاربران رایانه شخصی همچنین به یک حساب Steam یا Battlenet نیاز دارند. البته نیازی به پرداخت هزینه برای کاربران کامپیوتر نیست. توسعه دهندگان می گویند که نسخه دمو Call of Duty Modern Warfare 2 تجربه محدودی در بخش چند نفره در نقشه های مختلف و حالت های جدید ارائه می دهد. مودهای کامل در رویداد Call of Duty بعدی اعلام خواهند شد. اما یکی از کارت های جدیدی که قبلا فاش شده بود معرفی شد.

نقشه Bay Grand Prix، که یک حالت 6v6 است، در یک مسیر مسابقه برگزار می شود و بازیکنان در محیط های شهری به نبرد خواهند پرداخت. این نقشه در تریلر جدیدی معرفی شد که فضایی متفاوت از بازی های قبلی را ارائه می دهد. اکتیویژن جوایز مختلفی را وعده داده است که به بازی اصلی منتقل خواهد شد. تمامی فعالیت های بازیکنان به نسخه نهایی منتقل می شود و علاوه بر آن یکی از اپراتورهای Red Team 141 را به همراه چندین پوسته دریافت خواهید کرد. در زیر می توانید خلاصه ای از زمان عرضه نسخه بتا Call of Duty Modern Warfare II را مشاهده کنید. لازم به ذکر است تاریخ درج شده مربوط به نسخه کاملا رایگان می باشد.

  1. پلی استیشن: 27 سپتامبر تا 29 سپتامبر
  2. Xbox و PC: 2-4 اکتبر

نقشه Kalaf Duty Modern Warfare 2

اکتیویژن در حال آماده شدن برای معرفی بخش چند نفره در پایان شهریور است و انتظار می‌رود این رویداد زنده با حضور استریمرهای معروف برگزار شود و از تمام جزئیات لازم مطلع شویم.

منبع: GamingBolt