منو سایت

نسخه بازسازی شده GTA IV به همراه دو بازی دیگر منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه بازسازی شده GTA IV به همراه دو بازی دیگر منتشر خواهد شد

یکی از کاشفان بازی های ویدیویی ادعا می کند که در حال توسعه یک ریمستر است GTA IV شروع شده است و این بازی می تواند به عنوان یک پکیج جدید در کنار دو عنوان دیگر از سری GTA منتشر شود. GTA 4 یکی از بهترین بازی های تاریخ است که از نظر شخصیت، تاریخ و دنیای آزاد یک سر و گردن بالاتر از سایر عناوین این سری است. GTA 4 هنوز روی کنسول های قدیمی باقی مانده است و هنگام راه اندازی آن مشکلات زیادی وجود دارد. بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از بازی، ریمستر این بازی در دست ساخت است و Rockstar به زودی آن را رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از ایکس فایر، ریمستر GTA IV در حال ساخت است و ممکن است در سال 2023 منتشر شود. RalphsValve فردی است که این خبر را فاش کرد. بر اساس این گزارش، Remaster GTA 4 به صورت پکیج به همراه دو بازی دیگر این سری عرضه خواهد شد. مشخص نیست این دو بازی چه عنوانی خواهند داشت. اما می توان در مورد آنها حدس زد.

بازی GTAI با دو بسته الحاقی منتشر شد که جدا از بازی اصلی بود و داستان شخصیت های جدید را روایت می کرد. هر دو محتوا، که هر کدام در شهر لیبرتی اجرا می‌شوند، مورد تحسین منتقدان قرار گرفته‌اند و به عنوان یکی از بهترین بسته‌های الحاقی منتشر شده در نظر گرفته می‌شوند. به نظر می رسد که هر دو نیز ریمستر شده و در یک بسته مشترک با ریمستر GTA IV فروخته می شوند. این دو DLC می توانند همان دو بازی ذکر شده در متن گزارش باشند.

ریمستر GTA IV

مشکل با GTA IV Remaster

این اولین بار نیست که ما در مورد بازسازی GTA IV می شنویم. Take-Two Interactive قبل از برنامه ریزی برای انتشار نسخه های بازسازی شده و ریمستر و البته نام بازی های سری GT، مدتی از بازی های محبوب رونمایی کرد. پس از انتشار سه گانه GTA; شایعاتی از ریمستر چهارم به بیرون درز کرد و طرفداران انتظار داشتند این بازی ارائه شود. این اطلاعات توسط هیچ منبع رسمی تایید نشده است و ممکن است در نهایت اشتباه گرفته شود. پس آنها را دوست نداشته باشید.

اگر واقعاً ریمستر GTA IV برای کنسول‌های جدید معرفی شده و در دسترس است. دانستن اینکه چگونه توسعه می یابد جالب خواهد بود. GTA The Trilogy به دلیل مسائل مختلف مورد انتقاد منتقدان و طرفداران قرار گرفته است و سازنده عملکرد خوبی با ریمستر بازی نداشته است. اگر توسعه دهندگان فقط می خواهند گرافیک بازی را با وضوح صفحه نمایش امروزی مقایسه کنند و گیم پلی بازی را تغییر ندهند; احتمال تکرار خطا وجود دارد. البته این مخبر مدعی است که گرافیک بازی مشابه GTA V است و از ابرها و سیستم هواشناسی Red Dead Redemption 2 استفاده شده است.

بازی GTA 4 بدون مشکل نیست و سیستم رانندگی آن مدت هاست که مورد انتقاد قرار گرفته و به عنوان یکی از جنبه های منفی از آن یاد می شود. GTA IV برای PC، PS3 و Xbox 360 در دسترس است.

منبع: GameRant