منو سایت

نسخه ای از Elden Ring’s Game Boy ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه ای از Elden Ring's Game Boy ساخته شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، یکی از طرفداران استودیو FromSoftware نسخه Game Boy Elden Ring را ساخته است.

آلدن رینگ پدیده ای در صنعت بازی های ویدیویی امروزی است که همه بازیکنان با آن آشنا هستند. این اثر که به عنوان بهترین بازی قرن شناخته می شود، بیش از 12 میلیون نسخه فروخته است که نشان از عملکرد عالی الدن رینگ در جذب مخاطب دارد. به لطف جامعه فعال بازیکنان، انواع متریال ها و تغییرات مختلف در جدیدترین محصول استودیو Fram Software ایجاد شده است که می تواند تجربه شما را تغییر دهد.

اما یک بازیکن الدن رینگ به نام شینتندو مسیر دیگری را در پیش گرفته است. او سعی کرد یک نسخه گیم بوی از آلدن رینگ بسازد. نکته مهم این است که وی مراحل ساخت بازی مذکور را به صورت زنده اعلام کرد. این اولین باری نیست که طرفداران استودیوی FromSoftware سعی در ساخت نسخه ای از کنسول قدیمی دارند. قبلاً شخصی نسخه ای از Bloodborne را برای پلی استیشن 1 ساخته است.

طبق گزارش های رسانه ای IGN، شینتندو در ابتدا ویدیویی را از طریق زیرنویس Elden Ring منتشر کرد. این ویدیو منطقه اصلی بازی و نبرد با باس را نشان می دهد که در آن پس از کشته شدن وارد قسمت آموزشی می شوید. Shintendo در استریم زنده خود نشان می دهد که چگونه آلدن رینگ را برای کار بر روی یک کنسول گیم بوی آماده می کند. پس از تکمیل مراحل تولید، ویدئوهای مربوطه در کانال یوتیوب شینتو منتشر خواهد شد.

نسخه Game Boy Elden Ring

مراحل ساخت نسخه Game Boy Elden Ring در حال پخش است

Shintendo در بخش نظرات پست Reddit توضیح داد که از نرم افزاری به نام GB Studio 3.0 برای ایجاد نسخه Game Boy Elden Ring استفاده کرده است. با توجه به مقیاس بازی آلدن رینگ، شینتو هنوز در مورد اندازه پروژه خود صحبت نکرده است. با این حال، او امیدوار است بتواند منطقه لیمگریو را حداقل تا پایان ماه می آماده کند.

ساعاتی پس از انتشار این ویدیو، شینتندو شروع به پخش در توییچ کرد و بخش‌های بیشتری از اولین دقایق Elden Ring را نشان داد. او همچنین جزئیات بیشتری در مورد طراحی NPC Varre و Ranni با مخاطبان به اشتراک گذاشت. شینتو به بخش نظرات Reddit گفت که قصد دارد در صورتی که منطقه Limgrave تا پایان ماه مه تکمیل شود، نسخه بتا بازی Boy Elden Ring را منتشر کند.

تا زمان کامل شدن نسخه گیم بوی می توانید از تجربه نسخه اصلی Alden Ring لذت ببرید. در پارسی گیم فکر می‌کنیم این اثر شایسته امتیاز ۱۰ است و آن را «شاهکاری جدید از استودیوی Fromsoftware می‌دانیم که سبک Souls-Bourne و جهان باز را به روشی خلاقانه ترکیب می‌کند تا تخیل و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیز را در اختیار بازیکن قرار دهد. . “برای اطلاعات بیشتر در مورد این اثر می توانید به بررسی مقاله بازی Elden Ring مراجعه کنید. علاوه بر دروسی مانند ارائه 9 مکان مخفی در بازی Elden Ring و درس بازی Elden Ring: نکاتی را برای شما آماده کرده ایم. وارد Lands Between land می شوید که با آن می توانید از بازی Alden Ring لذت بیشتری ببرید.

نظر شما در مورد نسخه Game Boy Elden Ring چیست؟ آیا از این نسخه استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot