منو سایت

نسخه اندروید GTA Vice City از گوگل پلی حذف شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه اندروید GTA Vice City از گوگل پلی حذف شد

کمپانی Rockstar Games مدتی پیش با تایید انتشار بازی GTA Trilogy این به بازیکنان موبایل اندروید و iOS امید زیادی داد. انتشار سه گانه GTA برای دستگاه های موبایل تا سال آینده و در حالی که همه منتظر انتشار این بازی هستند به تعویق افتاد. Rockstar روند به روز رسانی Red Dead Online و پروژه های دیگر را کند کرده است. طبق آخرین اخبار بازی، نسخه اندروید GTA Vice City از گوگل پلی حذف شده و این بازی دیگر در دسترس نیست. به نظر می رسد زمان عرضه نسخه موبایل GTA Remaster نزدیک است.

قبل از اینکه راک استار بازی GTA Trilogy را برای کامپیوتر منتشر کند. تمام نسخه های قبلی را حذف کرد و فروش آنها را متوقف کرد. این نشان می دهد که بازی بازسازی شده همانند نسخه رسمی خواهد بود و بقیه عناوین در دسترس نیستند. حذف بازی GTA از استیم انتقادات کاربران را به دنبال داشت و این روند دوباره تکرار شد. Rockstar به طور رسمی پورت GTA Vice City را برای دستگاه های تلفن همراه حذف کرده و امکان دانلود آن از گوگل پلی وجود ندارد.

نسخه اندروید GTA Vice City

نسخه اندروید GTA Vice City

نسخه موبایل سه گانه بازسازی شده GTA قرار بود اوایل امسال عرضه شود. اما انتشار آن به دلایل نامعلومی به تعویق افتاد. Rockstar هنوز آماده انتشار آنها نیست و تاریخ انتشار جدیدی نیز اعلام نشده است. حذف نسخه اندروید GTA Vice City می تواند سرنخ مهمی برای طرفداران باشد. همچنین این اولین بازی موبایل GTA است که نسبت به نسخه های قبلی با دقت بیشتری ساخته شده و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

ریمستر GTA 3 توسط استودیو Grove Street Games ساخته شد و باید شاهد بهبود گیم پلی و تغییر سیستم رانندگی و تیراندازی بودیم اما در نهایت هیجان ما از بازی با دریافت یک ریمستر ساده و کامل همراه شد. از اشکالات و مشکلات، که انتقادات زیادی را دریافت کرد. برای خودم خریدم. لازم به ذکر است که نسخه های PC و کنسولی این بازی ها با قیمت تمام شده فروخته شد و استراتژی Rockstar برای نسخه موبایل مشخص نیست و باید دید هزینه آن چقدر خواهد بود.

لازم به ذکر است افرادی که نسخه اندروید GTA Vice City را از گوگل پلی خریداری کرده اند; آنها همچنان قادر به دانلود و نصب خواهند بود. اما خرید بازی برای افراد جدید غیرممکن است. نسخه iOS هنوز در اپ استور موجود است و متوقف نشده است. در حال حاضر جزئیاتی در مورد نسخه موبایل GTA Trilogy نمی دانیم و باید ببینیم که آیا گرافیک و گیم پلی نسخه اصلی را شاهد خواهیم بود یا اینکه بازی متفاوت ساخته شده است.

منبع: GamingOnPhone