منو سایت

نسخه آزمایشی Gotham Knights به زودی منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نسخه آزمایشی Gotham Knights به زودی منتشر خواهد شد

بازی Gotham Knights برادران وارنر یکی از مورد انتظارترین بازی هایی است که امسال عرضه می شود. بر اساس اطلاعاتی که در وب سایت SteamDB یافت شده است، آخرین بازی Batman Arkham Origins یک لیست پخش یا نسخه آزمایشی دریافت می کند و تنها تعداد محدودی از بازیکنان می توانند این بازی را تجربه کنند. برادران وارنر با وجود گزارش های مختلف مبنی بر تاخیرهای احتمالی، قصد دارد برای امسال Gotham Knights را منتشر کند و به زودی اطلاعات بیشتری در مورد Gotham Knights دریافت خواهیم کرد.

نسخه آزمایشی Gotham Knights به زودی منتشر خواهد شد

تریلر جدید Gotham Knights حیاط جغدها را به تصویر می کشد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، به زودی نسخه آزمایشی Gotham Knights در دسترس قرار خواهد گرفت. لیست تست های بازی را می توانید در وب سایت SteamDB پیدا کنید. این وب سایت تمامی نسخه های موجود بازی ها را در استیم ذخیره می کند و اطلاعات کاملی را از پایگاه داده استیم استور در اختیار عموم قرار می دهد. همانطور که در تصویر می بینید، پلی استیشن به تازگی بر روی استیم ساخته شده است و این به معنای دو چیز است: یا نسخه بتا در راه است یا توسعه دهندگان در حال تست بازی بر روی پلتفرم رایانه شخصی هستند.

نسخه آزمایشی شوالیه های گاتهام

صفحه بازی Gotham Knights در این وب سایت اطلاعات بیشتری را در اختیار ما قرار می دهد. اولین نکته این است که بازی در ژانویه به استیم اضافه شد و اولین تغییر در صفحه استیم دو ماه پیش بود. نکته بعدی این است که استودیو مدام در حال آپدیت این نسخه از Gotham Knights است و آخرین تغییر مربوط به دیروز 4 مارس است. طبق این صفحه، اطلاعات زیادی در تاریخ 4 مارس اضافه شده است، به این معنی که چیز بزرگی در راه است.

نسخه آزمایشی شوالیه های گاتهام

با تجزیه و تحلیل داده ها متوجه می شویم که نسخه آزمایشی Gotham Knights به صورت بتا برنامه ریزی شده است و حتی پوشش مخصوص به خود را دارد. Nightwing روی جلد و تصویر اصلی این نسخه است. گفتنی است این بازی چند ساعتی در دیتابیس استیم وجود داشت و سپس حذف شد. توسعه دهندگان می توانند از نشت اطلاعات آگاه شوند و فایل ها را به سرعت حذف کنند.

صفحه بازی Gotham Knights دیگر در دسترس عموم نیست. اما SteamDB هنوز به اطلاعات بازی دسترسی دارد و یک نسخه از آن در دسترس است. در حال حاضر نمی‌توانیم در مورد ماهیت نسخه‌ی نمایشی Gotham Knights اظهار نظر کنیم و ممکن است در نهایت شاهد یک نسخه بتای عمومی باشیم که هر کسی می‌تواند آن را دانلود کند، یا یک شرط محدود که برای بازیکنان ثبت‌نام شده در دسترس خواهد بود.

آخرین اطلاعات رسمی از بازی Gotham Knights مربوط به رویداد دی سی FanDome سال گذشته است و به نظر می رسد که این استودیو در حال آماده شدن برای انتشار اخبار جدیدی است.

منبع: TheGamer