منو سایت

نحوه گنجاندن حالت Mumble Mode در Lego Star Wars: The Skywalker Saga

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه گنجاندن حالت Mumble Mode در Lego Star Wars: The Skywalker Saga

در بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga، حالت غرغر یک ویژگی اختیاری است که به شما اجازه می دهد تا سینماتیک بازی را مانند بازی های قدیمی تجربه کنید. به‌طور پیش‌فرض گنجانده نشده است – به هر حال، این پخش صوتی ارزان نیست – اما اگر واقعاً ترجیح می‌دهید به صحبت‌های شخصیت‌ها مثل قبل گوش دهید – با بازیگوشی زمزمه می‌کنند – می‌توانید تنظیمات پیش‌فرض را به راحتی لغو کنید. در اینجا نحوه روشن کردن حالت mumbling در Lego Star Wars: The Skywalker Saga آورده شده است.

حالت غرغر جنگ ستارگان لگو

پخش صوتی قرن ها در بازی های لگو وجود داشته است – به طور دقیق از سال 2012 در Lego Batman 2 – اما اگر فقط نسخه های جنگ ستارگان بازی های خانواده Traveler’s Tales را می خواهید، ممکن است این اولین بازی صوتی کامل شما باشد. اگر می خواهید به غرغر کردن، غر زدن و غر زدن از گذشته بازگردید، فقط باید به منوی مکث بروید و به برگه «پیشرفته» بروید (همانطور که با «؟» مشخص شده است) و سپس به سمت پایین به حالت غر زدن بروید. کادر کنار آن را علامت بزنید و به حالت mutter سوئیچ خواهید کرد.

* زمزمه، صدای زمزمه *
* زمزمه، صدای زمزمه *

به خاطر داشته باشید که این روزها این بازی ها واقعاً حول محور پخش صدای کامل سریال طراحی شده اند، بنابراین برخی از جوک های پر از دیالوگ ممکن است در ترجمه گم شوند، اما اگر نمی توانید در برابر نوستالژی داشتن لوک، ری، مقاومت کنید. Kaylo و بقیه شخصیت‌های زیادی که در هر صحنه غر می‌زنند، این حالت برای شماست. حتی اگر نظر خود را تغییر دهید، همیشه می توانید آن را تغییر دهید، پس نگران نباشید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جنگ ستارگان لگو، فهرست کامل دستاوردها و غنائم Skywalker Saga را ببینید یا یاد بگیرید که چگونه بازی Co-op را انجام دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.