منو سایت

نحوه پیدا کردن مزایا در Terra Maledicta برای CoD: Vanguard Zombies

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه پیدا کردن مزایا در Terra Maledicta برای CoD: Vanguard Zombies


فصل 2 برای بازی Call of Duty: Vanguard پخش می‌شود، که نقشه هدف جدید زامبی‌ها Terra Maledicta را با مرکز شروع واقع در صحرای شرقی مصر ارائه می‌کند. مثل همیشه، پاداش ها برای بقای زامبی ها بسیار مهم هستند. در اینجا به شما نشان خواهیم داد که چگونه هر فواره را برای پاداش پیدا کنید.

Terra Maledicta پنج مزیت دارد که می توانید آنها را تجهیز کنید. آنها شبیه ماشین‌های فروش جایزه سنتی که معمولاً در حالت زامبی Treyarch هستند، نخواهند بود. Der Anfang و Terra Maledicta برای مطابقت با مضامین پنهانی Vanguard از فواره‌هایی با ظاهر گوتیک استفاده می‌کنند که می‌توانید با آنها تعامل داشته باشید تا یکی از مزایای جدید رژیم را دریافت کنید. فواره های آوانگارد در سراسر نقشه پراکنده هستند و مناطق اغلب در پشت یک مانع عینی قفل شده اند.

توجه داشته باشید: دریافت پروانه به محض باز کردن قفل آن بسیار مهم است، زیرا نیازی به پرداخت پاداش اولیه در حالت زامبی پیشتاز ندارید. شما فقط برای سطوح ارتقاء اضافی پرداخت می کنید.

در اینجا هر پنج نوع پاداش و جایی که می توانید آنها را در Terra Maledicta پیدا کنید آورده شده است:

قدرت شیطانی روح

فواره پرک Fiendish Fortitude
فواره پرک Fiendish Fortitude

Fiendish Fortitude برندسازی مجدد Vanguard از مزیت کلاسیک Juggernog برای افزایش سلامتی است. این مزیت با باز کردن قفل پورتال فراتر از مرکز شروع که در قسمت شمال شرقی نقشه قرار دارد، به دست می آید. به عنوان منطقه خار مشخص شده است.

خسارت لعنتی

فواره پرک برای آسیب های شیطانی
فواره پرک برای آسیب های شیطانی

این مزیت آسیب حیاتی شما را افزایش می دهد، که در اصل مزیت نمادین لمس دوگانه است. این کار با تکمیل هدف در سمت جنوب غربی هاب انجام می شود. هدف را کامل کنید و سپس می توانید به این منطقه بازگردید. کافیست درهای ساختمان بازار را باز کنید و فواره دیابولیکال دیمج پرک در طبقه دوم قرار دارد.

جنون شیطانی

    فواره برای خشم شیطانی
فواره برای خشم شیطانی

Perk Demonic Frenzy سرعت شارژ مجدد شما را افزایش می دهد، که این همان تغییر نام تجاری Speed ​​کولا توسط Vanguard است. از مرکز شروع، پورتال هدف رو به شمال را پیدا کنید و آن را تکمیل کنید تا با فواره باله Demonic Frenzy (Speed ​​Cola) به محل چادرها دسترسی پیدا کنید.

قدرت سمی

فواره برای قدرت سمی پاداش
فواره برای قدرت سمی پاداش

مهارت Venomous Vigor سرعت بهبود سلامت شما را افزایش می دهد. این مزیت از بازی Black Ops Cold War’s Quick Revive با بازیابی سریعتر الهام گرفته شده است، اما بر خلاف قابلیت نمادین Quick Revive، اگر پایین بیایید یا زمان احیای سریعتری ارائه دهید، این مزیت شما را احیا نمی کند – فقط به شما بازیابی سریعتری می دهد. با تکمیل هدف در سمت راست که به عنوان منطقه مسیر دره مشخص شده است، به این فواره جایزه دسترسی خواهید داشت.

سرعت اتری

یک چشمه اثیری برای سرعت
یک چشمه اثیری برای سرعت

Aethereal Haste مزیتی است که باعث افزایش سرعت حرکت می شود که مانند باله Stamin-Up عمل می کند. پس از باز کردن درگاه مقصد Ravine Path در سمت راست Decimator Shield، به فواره Aethereal Haste در منطقه خروج از ریل نقشه دسترسی پیدا می‌کنید.

اگر می خواهید کارت Der Anfang را بازی کنید، راهنمای کاملی برای این فواره های پرک داریم. همچنین می توانید با یافتن و گوش دادن به اطلاعات صوتی درباره Der Anfang درباره خط داستانی Vanguard Zombies اطلاعات بیشتری کسب کنید. در اینجا راهنمای کامل موقعیت مکانی اینتل ما است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.