منو سایت

نحوه ساخت مس در V رشد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه ساخت مس در V رشد می کند

در اوایل بازی V Rising، هدف اصلی شما بدست آوردن مواد استاندارد است تا بتوانید تجهیزات قوی تری بسازید و قلعه ای برای مبتدیان بسازید. این مواد عبارتند از چوب، تخته، سنگ، جوهر خون، پوست حیوانات و …. با پیشرفت بازی و تبدیل شدن به یک خون آشام پیشرفته تر، به زودی متوجه خواهید شد که به مطالب بیشتری نیاز دارید که ممکن است قبلاً ندیده باشید یا حتی در مورد آنها نشنیده باشید. یکی از این منابع که بیشتر از دیگران می خواهید، مس است.

مس اساساً پله بعدی از سنگ است. او می تواند سلاح های بسیار قوی تری بسازد و بازیکنان را با نیزه آشنا می کند که بهترین سلاح برای مبارزه با موجودات است. نیزه باعث می شود باس های رزمی بسیار مؤثرتر باشند. با این حال، علاوه بر نیزه، هر سلاح مسی با یک حمله ثانویه همراه است که آسیب بیشتری نسبت به یک حمله معمولی چپ‌دست وارد می‌کند. به طور کلی، شما می خواهید در V Rising در اسرع وقت قفل عسل را باز کنید.

در حال پخش: V Rising Beginner’s Guide: 7 نکته برای بازی اولیه

برای راهنمایی کامل در مورد نحوه انجام این کار، می توانید راهنمای زیر را بررسی کنید.

بدست آوردن عسل

رگ مسی در طبیعت V Rising
رگ مسی در طبیعت V Rising

بسته به جایی که قلعه اولیه خود را ساخته اید، ممکن است در حال حاضر در رگ مسی باشید. رگه های مسی درست مانند ستون های سنگی پراکنده در اطراف جنگل های فاربین هستند. تنها استثنا این است که به جای رنگ خاکستری ملایم ستون های سنگی، رنگ طلایی دارند. با این حال، اگر سعی کنید رگ مسی را حفر کنید، ممکن است پیامی دریافت کنید که ابزار مناسبی برای این کار ندارید.

برای حفر عسل، باید از روی میز کار در پایه خود یک گرز استخوانی تقویت شده درست کنید. ساخت دسکتاپ یک ماموریت در ابتدای بازی است که برای پیشرفت باید آن را انجام دهید، بنابراین نگران از دست دادن دستور پخت آن نباشید. پس از ساختن یک میز کار در پایه خود، یک گرز استخوانی تقویت شده بسازید و آن را در موجودی خود تجهیز کنید. اکنون می توانید بیرون بروید و هر رگ مسی را که به آن برخورد کردید، حفر کنید.

رگه های مس در حین استخراج سنگ مس تولید می کنند. این سنگ مس باید در یک کوره تصفیه شود، که همچنین باید در پایه شما تعبیه شود. مانند دسکتاپ، دستور پخت فر از طریق ماموریت های داستانی معمولی ارائه می شود، بنابراین فقط به تکمیل ماموریت ها ادامه دهید تا به ماموریت فر برسید. با کوره طراحی شده می توانید سنگ مس را داخل آن قرار دهید و منتظر بمانید تا ایستگاه بلوک های مسی تولید کند. برای تولید یک شمش مس به 20 سنگ معدن مس نیاز دارید. سپس از این بلوک ها برای ساخت سلاح های مسی و سایر پیشرفت ها برای قلعه شما استفاده می شود. به عنوان مثال، می توانید یک گرز مسی درست کنید که برای استخراج آهن لازم است. شما می توانید در مورد نحوه حفر آهن در راهنمای قبلی ما بخوانید.

همچنین می‌توانید در مورد شش بهترین نکته ما برای شروع V Rising، نحوه به دست آوردن بروله و از کجا می‌توانید یک قلب بدون لک و جوهر خونی بیشتری بدست آورید، بخوانید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.