منو سایت

نحوه رشد سنبله در Lego Star Wars: The Skywalker Saga

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه رشد سنبله در Lego Star Wars: The Skywalker Saga

Spikes شکل اصلی ارز در Lego Star Wars: The Skywalker Saga است. با هر چیزی که هزاران و هزاران سنبله هزینه داشته باشد، خیلی سریع از آنها عبور خواهید کرد. این راهنما به شما یاد می‌دهد که چگونه میخ‌ها را به درستی کنترل کنید تا بتوانید جیب‌های خود را عمیق نگه دارید و جوایز را باز کنید. در اینجا بهترین راه‌ها برای ایجاد اسپک‌ها و همچنین پاداش‌هایی که می‌توانید برای باز کردن آن‌ها انتظار داشته باشید، آورده شده است.

ارتقاء سنبله های مزرعه مورد نیاز است

برای رشد موثر خارها، باید چند کار را انجام دهید. اولین چیزی که باید داشته باشید این است قابلیت جذب سنبله قفل شده است. مهم نیست که آن را ارتقا داده اید یا نه. تا زمانی که فرصت داشته باشی، خوب خواهی بود. ذکر این نکته ضروری است که شما هنوز هم می توانید بدون ارتقا شکل دهید، اما اگر آن را داشته باشید، ایجاد سریع اسپک ها را برای شما بسیار آسان تر می کند.

با این ارتقا، دیگر نیازی به تعقیب اسپک ها نخواهید داشت.
با این ارتقا، دیگر نیازی به تعقیب اسپک ها نخواهید داشت.

محل پرورش خار

سپس شما باید داشته باشید ناحیه فدرال کوروسکانت قفل شده است. اما ترفند این است که شما همچنین باید قفل Episode III: Revenge Of The Sith را باز کنید، زیرا باید از واکرهایی استفاده کنید که نیروهای کلون در منطقه پراکنده کرده اند.

اکنون که تمام الزامات یک مزرعه را دارید، قسمت سرگرم کننده آن فرا می رسد. هنگامی که در Coruscant County ظاهر می شوید، می خواهید واکر را پیدا کنید. خوشبختانه یکی از مجسمه های غول پیکر در محل پرورش در حال حاضر منتظر شماست.

هنگامی که وارد واکر می شوید، هر چیزی را که می بینید نابود کنید: گل ها، جعبه ها، نیمکت ها، هر چیزی که می شکند، و اگر مطمئن نیستید که شکسته است، چندین بار به سمت آن شلیک کنید. اگر اتفاقی نیفتاد، راه نابودی را ادامه دهید. هر سنبله ای که شکسته شود به دلیل ارتقای Attract Studs به سمت شما پرواز می کند. اگر به طور تصادفی همه چیز را در منطقه فدرال شکستید، یک تور در منطقه داشته باشید و همه چیز دوباره ظاهر می شود و به شما امکان می دهد دوباره این کار را انجام دهید.

همچنین اگر Rancor را آنلاک کرده اید، می توانید این روند را تسریع کنید. به طور قابل توجهی سریعتر از واکر حرکت می کند. اما برای خرید آن، باید سطح اول اپیزود ششم، بازگشت جدای را تکمیل کنید.

اکنون این (دقیقاً) پودراسینگ است.
اکنون این (دقیقاً) پودراسینگ است.

پس از چند نمونه از این ماشین آلات کشاورزی، به راحتی خوشه های کافی برای خرید آنچه می خواهید جمع آوری کرده اید. و در صورت خرید هر کدام از سضرب کننده های تودشما بسیار بیشتر از آنچه که در ابتدا انجام می دادید درآمد خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد Lego Star Wars: The Skywalker Saga، به راهنمای کد تقلب ما و لیست ما از شخصیت‌های Lego Star Wars The Skywalker Saga مراجعه کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.