منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نحوه دریافت جوایز فوق العاده برای یک تخم مرغ عید پاک در CoD: Black Ops Cold War Zombies

نحوه دریافت جوایز فوق العاده برای یک تخم مرغ عید پاک در CoD: Black Ops Cold War Zombies

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه دریافت جوایز فوق العاده برای یک تخم مرغ عید پاک در CoD: Black Ops Cold War Zombies

محتوای بیشتری از سال 2 به Call of Duty: Black Ops Cold War رسیده است که درست قبل از فصل 3 Call of Duty برای Vanguard و Warzone منتشر شده است. این آپدیت جدید تغییراتی را به رژیم همه گیر زامبی اضافه می کند و به جوایز “Super Easter Egg” اضافه می کند. در اینجا همه چیزهایی است که برای دریافت این جوایز جدید باید بدانید.

همانطور که قبلا توسط Treyarch اعلام شده بود، به روز رسانی 25 آوریل یک مکان مخفی جدید در حالت زامبی اضافه می کند، که می توانید برای دریافت جوایز بیشتر به آنجا بروید. با این حال، تعداد جوایزی که برنده می‌شوید به تعداد ماموریت‌های داستانی اصلی که در Black Ops Cold War’s Zombies انجام می‌دهید بستگی دارد.

کجا می توان مکان مخفی را پیدا کرد

سایت آیینی باغ وحش (اعتبار تصویر: MrDalekJD در یوتیوب)
سایت آیینی باغ وحش (اعتبار تصویر: MrDalekJD در یوتیوب)

برای پیدا کردن مکان مخفی برای دریافت جوایز جدید خود، باید حالت Zombies’ Outbreak را بازی کنید. چرخش کارت برای هر دور اپیدمی تصادفی است، بنابراین می‌خواهید تا زمانی که به منطقه باغ‌وحش برسید به بازی ادامه دهید.

شما باید به منطقه Foothills در شمال شرقی باغ وحش بروید، جایی که یک مکان آیینی را پیدا خواهید کرد که به نقشه اضافه شده است. در اینجا یک محراب وجود دارد که می توانید برای باز کردن قفل جوایزی که برنده شده اید با آن تعامل کنید. باز هم، پاداش های شما به تعداد ماموریت های اصلی شما بستگی دارد.

جوایز بالقوه

جایزه Dark Deeds (اعتبار تصویر: MrDalekJD)
جایزه Dark Deeds (اعتبار تصویر: MrDalekJD)

پس از تعامل با محراب، ارتقاء دائمی سلاح را دریافت خواهید کرد. سلاح شروع شما برای همه مسابقات آینده زامبی کمیاب بهبود یافته است، اما نادر بودن بستگی به تعداد ماموریت‌هایی دارد که شما انجام می‌دهید. به نظر می رسد که بالاترین ارتقاء یک چیز نادر حماسی (بنفش) باشد، اما اگر تمام ماموریت ها را کامل نکرده باشید، ارتقاء سلاح شما نادر خواهد بود. همچنین در مجموع 12 نشان برنده جایزه، یک کارت ویزیت Dark Ops و یک ساعت افسانه ای وجود دارد که ضربات سر شما را به حساب می آورد.

توجه: شما می توانید در هر زمان به محراب بازگردید تا پیمان آیینی را لغو کنید، که به شما امکان می دهد ارتقاء سلاح دائمی را حذف کنید. این به شما امکان می دهد ارتقاء را روشن و خاموش کنید.

برخی از طرفداران زامبی ها ممکن است کمی ناامید شوند که این اضافه شدن به چیزی به پیچیدگی بازی Infinite Warfare «Super Easter Egg» در حالت Zombies، که شامل صحنه های داستانی جدید و یک نبرد رئیس چالش برانگیز بود، منجر نشد. با این حال، داشتن برخی از جوایز اضافی در Black Ops Cold War هنوز چیز بدی نیست. ارتقاء سلاح های خود در بازی برای رسیدن به یک ارتقای بسیار نادر می تواند پرهزینه و زمان بر باشد، بنابراین ارتقاء مداوم سلاح شما یک پاداش مناسب است.

چگونه تمام ماموریت های اصلی را تکمیل کنیم

برای کسانی که دیر می‌پرند و می‌خواهند جوایز را ببرند، ما راهنماهایی داریم که شما را در تلاش‌های داستانی مختلف راهنمایی می‌کنند. در اینجا لیست کامل نقشه ها به ترتیب زمانی آمده است:

برای سایر نکاتی که به شما در تکمیل ماموریت‌های اصلی در زامبی‌ها کمک می‌کند، ما راهنماهایی در مورد نحوه دریافت DIE Shockwave Wonder Weapon Outbreak، از جمله همه مناطق برای یافتن پیشرفت‌های اساسی برای این سلاح قدرتمند داریم. در اینجا همه راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید ابزار Outbreak Ether را دریافت کنید، که می‌تواند به شما کمک کند تا سلاح خود را سریع‌تر ارتقا دهید. ما همچنین چند سلاح توصیه شده را پیشنهاد می کنیم تا مطمئن شویم بهترین سلاح ها را برای کشتن زامبی ها انتخاب می کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.