منو سایت

نحوه خرید و سفارشی سازی آپارتمان در Cyberpunk 2077

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه خرید و سفارشی سازی آپارتمان در Cyberpunk 2077


آخرین به روز رسانی Cyberpunk 2077 سرانجام به بازیکنان کمک کرد تا با Eddies خود که به سختی به دست آورده اند کمی بیشتر کار کنند. علاوه بر ماشین‌ها، زره‌ها و سلاح‌ها، بازیکنان می‌توانند V را برای سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات با خرید یک آپارتمان جدید یا بازسازی آپارتمان خود دریافت کنند. بازسازی آپارتمان خود یا انتخاب یک V-pad جدید به سادگی وارد شدن به رایانه و داشتن تعداد زیادی اددی در حساب خود است. در اینجا نحوه خرید و سفارشی کردن آپارتمان در Cyberpunk 2077 آورده شده است.

از کامپیوتر در آپارتمان خود استفاده کنید

برای شروع خرید آپارتمان های جدید به کامپیوتر V بروید و به صفحه EZEstates بروید.
برای شروع خرید آپارتمان های جدید به کامپیوتر V بروید و به صفحه EZEstates بروید.

شروع آخرین ماجراجویی املاک و مستغلات خود در Cyberpunk 2077 تازه شروع شده است. به آپارتمان V، که در Watson’s Megabuilding H10 یافت می شود، بروید و در رایانه خود آپلود کنید. از آنجا، تب net را انتخاب کنید و سپس وب سایت EZEstates را انتخاب کنید. شما مستقیماً به یک صفحه وب هدایت می شوید که آپارتمان هایی را که می توانید برای خودتان بخرید نشان می دهد.

در حال پخش: پخش زنده CD Project RED (Cyberpunk 2077)

در مجموع چهار آپارتمان اضافی وجود دارد که بازیکنان می توانند خریداری کنند که هر کدام دارای فضای داخلی و قیمت منحصر به فرد هستند. ارزان ترین آپارتمان در Cyberpunk 2077 در Northside، نزدیک به آپارتمان معمولی V است و 5000 Eddies قیمت دارد. برای 15000 ادی، بازیکنان می‌توانند آپارتمانی در ژاپن تاون بگیرند که فضایی لغزنده و پیچیده‌تر را ارائه می‌دهد.

اگر پول زیادی برای خرج کردن دارید، دو آپارتمان آخر موجود در Cyberpunk 2077 برای شما مناسب است. 40000 Eddies می‌تواند برای شما یک آپارتمان گران‌قیمت واقع در گلن فراهم کند، در حالی که 55000 Eddies می‌تواند خانه‌ای را در بالای خط افق شهر شبانه برای شما فراهم کند.

صاحب خانه

آپارتمان ها را می توان با شش تغییر مختلف سفارشی کرد.
آپارتمان ها را می توان با شش تغییر مختلف سفارشی کرد.

در حالی که گرفتن کلید یک آپارتمان لوکس خوب است، ساختن آن مکان حتی بهتر است. با مراجعه به بخش تبدیل سایت EZEstates می توانید هر آپارتمانی را که خریداری می کنید بازسازی کنید. چهار تعمیر وجود دارد که می توانید در مجموع آنها را خریداری کنید که هر کدام فقط 10000 ادی هزینه دارد. با این حال، شما نمی توانید یک آپارتمان را در همه جا تغییر دهید. در عوض، باید در آپارتمانی باشید که می خواهید بازسازی کنید تا ظاهری جدید به آن ببخشید.

با این حال، بازسازی آپارتمان، بازسازی انبوه فضای نشیمن V نیست. آنها یک تبادل ساده از پالت ها هستند که رنگ های اولیه و ثانویه آپارتمان را برای چیزی جدید تغییر می دهند. برخی از سبک ها با الگوهای اضافی، مانند طرح پلنگی، کمی جذابیت بیشتری به آن ها اضافه می کنند، اما انتظار نداشته باشید که مبلمان جدیدی به پد شما اضافه شود.

اگر شما یک جنگجوی کمتر اهلی و بیشتر در جاده هستید، حتما راهنمای ما را در مورد چگونگی پیدا کردن نمادین ترین وسایل نقلیه Cyberpunk 2077، از جمله پورشه 911 در بازی، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.