منو سایت

نحوه ثبت نام برای Rainbow Six Mobile beta

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه ثبت نام برای Rainbow Six Mobile beta

یوبی سافت چند ماه پیش از نسخه موبایل Rainbow Six Siege رونمایی کرد و قول انتشار تیراندازی تاکتیکی محبوب برای اندروید و iOS را داد. در رویداد Ubisoft Forward امسال، توسعه دهندگان نگاه دقیق تری به خود انداختند بازی موبایل Rainbow Six او آزاد شد و اطلاعات جدیدی از او منتشر شد. از فردا دوشنبه 12 سپتامبر می توانید نسخه بتای Rainbow Six Mobile را دریافت کنید و نظرات خود را در مورد بازی و سیستم تیراندازی با سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

بازی Rainbow Six Mobile یک بازی تیراندازی رایگان است که ماهیت آن مستقل از بازی Rainbow Six است و بازیکنان موبایل با کنسول و کامپیوتر بازی نمی کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که می خواهید نسخه آزمایشی را بازی کنید و از این بابت هیجان زده هستید، باید بگوییم که از کاربران کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، فیلیپین، سنگاپور و هند دعوت می شود تا به فرصت تست محدود بپیوندند. . لازم به ذکر است که این نسخه تنها از طریق گوگل پلی در دسترس خواهد بود.

برای دانلود نسخه بتای Rainbow Six Mobile کافیست به صفحه گوگل پلی بازی مراجعه کنید و اگر منطقه حساب گوگل شما با آنچه اعلام شده مطابقت دارد، می توانید نسخه آزمایشی آن را دریافت کنید. برای این منظور می توانید با دور زدن ابزارهای کاربردی از تحریم ها استفاده کنید. از فردا می توانید بازی را دانلود کنید. ذکر این نکته ضروری است که نسخه موبایل هنوز در دست توسعه است و آنچه دریافت می کنید از نظر گرافیک و گیم پلی ناتمام است و توسعه دهندگان می خواهند نظرات شما را برای ادامه ساخت بازی بشنوند.

Rainbow Six Mobile Beta

ویژگی های Rainbow Six Mobile Beta

اگر برای تست و بررسی Rainbow Six Mobile انتخاب شده‌اید، بخش‌های محدودی در دسترس شما خواهد بود. می توانید چند عملگر اصلی را انتخاب کنید و سیستم پیشرفت جدید را بررسی کنید. در نهایت، یک Battle Pass رایگان وجود دارد و حتی چالش های روزانه نیز در آن گنجانده شده است. نقشه Clubhouse که یکی از محبوب ترین نقشه های بازی Rainbow Six است، هم اکنون در دسترس است. 16 اپراتور از جمله Ash و Hibana در دسترس خواهند بود. محتوای جلسه آزمون قبلی، مانند حالت بمب و حفاظت، در بانک ها و نقشه های مرزی فعال است.

نسخه کامل Rainbow Six Mobile که هنوز تاریخ انتشار ندارد، شامل چت صوتی، مسابقات 5v5 و کراس پلی است. البته کراس پلی بین کامپیوتر و موبایل فعال نیست. نسخه iOS بازی نیز در دست توسعه است و دارندگان آیفون نمی توانند از فرصت جدید برای تست بازی استفاده کنند. توسعه دهندگان امیدوارند سال آینده تجربه مشابهی را برای بازی اصلی ارائه دهند. برای ثبت نام به Google Play بروید.

نحوه ثبت نام برای Rainbow Six Mobile beta

تریلر معرفی نسخه بتای Rainbow Six Mobile منتشر شد [Ubisoft Forward]

منبع: GameSpot