منو سایت

نحوه باز کردن قفل H4 Blixen SMG در CoD: Warzone و Vanguard

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه باز کردن قفل H4 Blixen SMG در CoD: Warzone و Vanguard

بازی Call of Duty Season 3 Reloaded در 25 می پخش شد و به‌روزرسانی میان‌فصل، یک مسلسل جدید را برای استفاده در بازی‌های چند نفره، زامبی‌ها و Warzone اضافه کرد. در اینجا نحوه باز کردن قفل مسلسل H4 Blixen در فصل 3 Reloaded آورده شده است.

نحوه باز کردن قفل H4 Blixen

تپانچه H4 Blixen به عنوان سلاحی توصیف می شود که تحرک و دقت را در نبردهای میان برد ارائه می دهد. Activision می گوید: “H4 Blixen رگبارهای قابل اعتمادی را با سه شلیک در برد طولانی تر از تپانچه اوون ارائه می دهد، البته با سرعت شلیک کمتر. همچنین دارای سه گلوله بیشتر روی یک خشاب استاندارد و کنترل عقب نشینی عمودی کمی بهتر است. سرعت و سرعت بارگذاری مجدد.”

این تپانچه جدید را می توان با یک چالش در بازی باز یا رایگان کرد و یا می توان آن را به عنوان نقاشی یک سلاح با بسته بندی لوازم آرایشی خریداری کرد.

منطقه نظامی

چالش باز کردن Warzone H4 Blixen
چالش باز کردن Warzone H4 Blixen

چالش: با SMG در یک مسابقه 15 بار سه ضربه اسلایدینگ دریافت کنید.

چالش Warzone بسیار ساده است. فقط با SMG بکشید، شلیک کنید و بکشید. این می تواند چالش خوبی برای بازیکنانی باشد که معمولاً در نبرد سلطنتی با اسلحه های دستی تهاجمی هستند، اما برای یک بازیکن معمولی ممکن است بهتر باشد که در لیست پخش Rebirth Island Resurgence امتحان کنید. حالت Resurgence امکان تولد دوباره را فراهم می کند و کارت کوچکتر فرصت های بیشتری را برای تعامل نزدیک به شما می دهد.

توجه داشته باشید: باز کردن قفل یک سلاح Warzone از شما می‌خواهد که مسابقات را کامل کنید تا برای پیشبرد چالش خود اعتبار کسب کنید.

نماینده آوانگارد

چالش باز کردن قفل MP H4 Blixen
چالش باز کردن قفل MP H4 Blixen

چالش: با SMG در یک مسابقه 15 بار سه ضربه اسلایدینگ دریافت کنید.

این چالش همانند چالش باز کردن قفل Warzone است. فقط با SMG بکشید، شلیک کنید و بکشید. می‌توانید یکی از فهرست‌های پخش کوچک با نقشه‌های Vanguard را انتخاب کنید تا کمی سریع‌تر این کار را انجام دهید، اما به طور کلی این چالش چند نفره ساده‌ترین راه برای باز کردن قفل H4 Blixen خواهد بود.

توجه داشته باشید: باز کردن قفل سلاح های چند نفره به شما نیاز دارد که مسابقات را کامل کنید تا برای پیشبرد چالش خود اعتبار کسب کنید.

زامبی ها

چالش برای باز کردن زامبی H4 Blixen
چالش برای باز کردن زامبی H4 Blixen

چالش: از مسلسل برای حذف 50 زابلا استفاده کنید.

Zaballa the Deceiver یکی از انواع خاص دشمنان Vanguard در نقشه Terra Maledicta است. کشتن آن به خصوص سخت نیست، اما نسبت به دشمن زامبی استاندارد شما به تلاش بیشتری نیاز دارد. شما می خواهید آتش را روی سه ماسک او به عنوان نقاط ضعف متمرکز کنید. متأسفانه، تا دور 6 ظاهر نمی شود، اما به شما زمان می دهد تا برخی از اهداف را انجام دهید و مسلسل خود را ارتقا دهید.

بسته از فروشگاه

بسته فروشگاهی Job Weld Done
بسته فروشگاهی Job Weld Done

مسلسل H4 Blixen را می توان مستقیماً به عنوان بخشی از بسته Job Weld Done نیز خریداری کرد. این بسته 6 موردی لوازم آرایشی با طرح تسلیحات صنعت فضایی H4 Blixen، چهار آیتم لوازم آرایشی کوچک و حذف 1200 امتیاز CoD (کمتر از 12 دلار) در سطح نبرد ارائه می شود.

با این حال، شایان ذکر است که با خرید بسته فقط ضمیمه های اسلحه خاصی را که همراه با نقشه ارائه می شود به شما می دهد. اگر می‌خواهید نسخه اصلی سلاح با پیوست‌های مختلف سفارشی شود، همچنان باید چالش باز کردن قفل را تکمیل کنید.

اگر هنوز نیاز به باز کردن سایر سلاح‌های DLC قبلی در فصل 3 دارید، ما راهنماهایی برای باز کردن سلاح‌های غوغاهای Vanguard’s Sledgehammer و Skal Crusher داریم. Black Ops Cold War اخیراً مسلسل UGR را اضافه کرده است که می تواند برای استفاده در Warzone نیز باز شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.