منو سایت

نحوه باز کردن قفل سلاح Melee Skal Crusher در CoD: Warzone و Vanguard

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه باز کردن قفل سلاح Melee Skal Crusher در CoD: Warzone و Vanguard

فصل 3 Call of Duty به طور رسمی در Vanguard به صورت زنده پخش می شود و یک پاس نبرد جدید، نقشه چند نفره، اپراتورها و سلاح های جدید را برای باز کردن قفل به همراه دارد. به‌روزرسانی بزرگ همچنین یک سلاح غوغایی به‌طور شگفت‌آوری زیبا مانند باز کردن قفل سلاح رایگان اضافه می‌کند. در اینجا نحوه باز کردن قفل Skal Crusher از فصل 3 آورده شده است.

نحوه باز کردن قفل سنگ شکن Skal

Skal Crusher از فصل 3 یک تبر با تم نوردیک با رون های اسکاندیناوی حک شده بر روی دسته چوبی و الگوی آبی درخشان روی تیغه است. این اسلحه شبیه تبر یخی فصل 2 Reloaded عمل می کند، زیرا اسلحه را می توان مانند یک اسلحه غوغا سنتی تاب داد یا پرتاب کرد و بازیابی کرد.

این اسلحه را می توان به صورت رایگان از طریق چالش های درون بازی باز کرد. معمولاً سلاح‌های جدید به عنوان یک مدل پایه ساده وارد می‌شوند و نقشه‌های سلاح را می‌توان به عنوان یک راه اضافی برای باز کردن قفل سلاح خریداری کرد. با این حال، به نظر می رسد که Skal Crusher به طور منحصر به فردی به عنوان نقاشی یک سلاح طراحی شده است، و مشخص نیست که آیا نسخه های دیگر تبر در بسته های فروشگاه در دسترس خواهند بود یا خیر.

چالش برای باز کردن Warzone

چالش باز کردن Warzone برای Skal Crusher
چالش باز کردن Warzone برای Skal Crusher

برای باز کردن قفل Skal Crusher در حین بازی Warzone، باید 5 بار با سلاح سرد در یک مسابقه 15 بار بکشید. این را می توان در یک لیست پخش مجدد مانند Caldera Clash، که بیشتر یک حالت Team Deathmatch در مقیاس بزرگ در Warzone است، تکمیل کرد. Rebirth Resurgence یکی دیگر از گزینه های خوب لیست پخش respawn است.

توجه: باز کردن قفل سلاح Warzone شما را ملزم به تکمیل مسابقات برای کسب اعتبار برای پیشبرد چالش خود می کند.

چالش چند نفره آوانگارد

چالش باز کردن چندین بازیکن Vanguard برای Skal Crusher
چالش باز کردن چندین بازیکن Vanguard برای Skal Crusher

باز کردن قفل چند نفره ونگارد همانند چالش Warzone است، شما باید در 15 بازی پنج بار با یک سلاح سرد بکشید. این یک چالش چندنفره نسبتاً ساده است، اما شاید بهتر باشد کارت‌های کوچکی مانند Shipment را امتحان کنید که درگیری‌های مکرر را ارائه می‌دهند.

توجه: بسیاری از سلاح های باز کردن قفل بازیکن Vanguard از شما می خواهند که مسابقات را کامل کنید تا برای پیشبرد چالش خود اعتبار کسب کنید.

چالش زامبی

زامبی ها یک چالش را برای Skal Crusher باز می کنند
زامبی ها یک چالش را برای Skal Crusher باز می کنند

برای زامبی ها باید 200 بوم شرایر را با کمک یک چاقوی پرتابی یا سلاح های غوغا پرتاب کنید.

Boom-Schreiers انواع دشمنان انتحاری در Zombies Vanguard هستند. این یک چالش آزاردهنده است که احتمالاً به چند بازی زامبی برای تکمیل نیاز دارد، اما Boom-Schreiers در دورهای بعدی قوی تر به نظر می رسد. شما باید به اندازه کافی سریع باشید تا چاقوهای پرتاب کننده یا سلاح تبر یخ خنک را به سمت بوم شرایر پرتاب کنید قبل از اینکه آنها بتوانند با عجله وارد شوند و در نزدیکی شما منفجر شوند.

نحوه انتخاب شما برای تکمیل این چالش به تنظیمات برگزیده حالت بازی شما بستگی دارد، اما به طور کلی سریع ترین و ساده ترین راه برای باز کردن قفل Skal Crusher از طریق چالش چند نفره Vanguard است.

اگر هنوز نیاز به برداشتن اسلحه های فصل گذشته دارید، ما راهنمایی داریم که به شما کمک می کند قفل یک سلاح سرد را با تبر یخی و یک مسلسل Armaguerra 43 از فصل 2 Reloaded باز کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.