منو سایت

نحوه اجرای DLC Assassin’s Creed Valhalla Dawk از Ragnarok

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نحوه اجرای DLC Assassin's Creed Valhalla Dawk از Ragnarok

نحوه اجرای DLC Assassin's Creed Valhalla Dawk از Ragnarok

در حالی که ممکن است فکر می‌کردید Assassin’s Creed Valhalla نمی‌تواند بزرگ‌تر از قبل شود، امروز با DLC Dawn of Ragnarok رشد قابل‌توجهی دارد. این سومین الحاقیه، بزرگ‌ترین بسط تا به امروز برای موفقیت در سال 2020 است، و یک کمپین 40 ساعته جدید با هدف دوباره دنیای اسطوره‌ای بازی، که Aver در طول ماموریت اصلی خود چندین بار به آن سفر می‌کند، ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید به تاریخ پادشاهی خدایان وایکینگ و فروپاشی سرنوشت‌ساز آن بپردازید، در اینجا نحوه شروع DLC عالی آورده شده است.

نحوه اجرای DLC Dawn of Ragnarok

پس از نصب افزونه، بسته به اینکه آیا قبلاً بازی را انجام داده اید و شخصیت شما در چه سطحی است، سه گزینه برای بررسی خواهید داشت.

اگر شما بوت ذخیره قدیمی با Eivor در 340 یا بالاتر، می خواهید به انگلستان، منطقه اصلی بازی بازگردید. اگر محتوای قبلی را با افزونه‌ها پخش کرده‌اید، نجات شما ممکن است شما را در ایرلند، فرانسه، جزیره اسکای یا حتی به نروژ رها کرده باشد، بنابراین مطمئن شوید که در انگلستان هستید، سپس به Ravensthorpe بازگردید.

شما باید در دفتر خاطرات خود ماموریتی به نام داشته باشید رویاهای بی قرار. این مستلزم این است که شما به دنبال درخت خاصی باشید که در Ravensthorpe زیر آن بخوابید. آن را به یک جستجوی فعال تبدیل کنید و برای شروع آن را به درخت دنبال کنید. شما به زودی به قلمرو اساطیری بازی یعنی Svartalfheim منتقل خواهید شد تا وارد DLC Dawn of Ragnarok شوید. همچنین باید Ravensthorpe را حداقل به سطح سه (از شش) ارتقا دهید و کلبه والکا را بسازید. اما اگر بالاتر از سطح 340 هستید، واقعاً راهی وجود ندارد که هنوز آن را انجام ندهید. آنقدرها هم سخت نیست، اینطور است؟ با این حال، این روند بازگرداندن بازیکنان بالاتر از سطح 340 است.

اگر شما یک نجات قدیمی دارید، اما زیر سطح 340 هستید، همچنان می توانید ماموریت Restless Dreams را شروع کرده و DLC را شروع کنید. وقتی به Swartalfheim رسیدید، این فرصت به شما داده می شود تا به طور موقت آمار قهرمان خود را افزایش دهید. این تقویت تنها تجربه DLC شما را تغییر می دهد و هنگامی که Svartalfheim را ترک کردید، Eivor شما به سطح قبلی خود باز خواهد گشت. همچنین اگر ترجیح می دهید DLC سطح پایین را بازی کنید، یا شاید به دنیای طبیعی بازگردید و به ارتقای Eivor ادامه دهید، می توانید از تقویت خودداری کنید.

اگر تو اصلا والهالا بازی نکردی، همچنان می توانید بلافاصله به DLC Dawn of Ragnarok دسترسی داشته باشید. شما به سادگی به Swartalfheim محدود خواهید شد. از منوی اصلی، New Game و سپس DLC Dawn of Ragnarok را انتخاب کنید. یک کاراکتر از پیش ارتقا یافته به شما داده می شود که فقط می توانید برای DLC از آن استفاده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.