منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نتماربل یک رویداد مشترک جدید را در Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام کرد

نتماربل یک رویداد مشترک جدید را در Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتماربل یک رویداد مشترک جدید را در Street Fighter King Of Fighters Allstar اعلام کرد


نت‌ماربل همکاری جدیدی را برای بازی‌های اکشن RPG King of Fighters Allstar اعلام کرده است که شخصیت‌های Capcom Street Fighter V: Champion Edition را به لیست پخش می‌آورد.

ناشر یک سایت تیزر جدید راه اندازی کرده است که به آرامی شش مبارزی را که از Street Fighter V می آیند به غوغاهای موبایلی نشان می دهد که تا کنون شامل Ryu، Chun-Li و نوعی نوستالژی برای Chun-Li در لباس Street Fighter Alpha است. این رویداد قرار است در بازی در تاریخ 15 مارس برای هر دو دستگاه iOS و Android آغاز شود.

اگرچه کپکام در مقابل SNK 3 نیست، اما کیو و ریو منظره خوشایندی هستند.
اگرچه کپکام در مقابل SNK 3 نیست، اما کیو و ریو منظره خوشایندی هستند.

این همکاری اولین بار نیست که ویژگی‌های SNK و Capcom با Capcom Vs گرد هم می‌آیند. SNK 2 و SVC Chaos: SNK vs. Capcom در گذشته تولیدات قابل توجهی داشته است. با این حال، این همکاری با KOF Allstar اولین بار است که این دو به طور مستقیم از زمان SNK در مقابل Capcom: Card Fighters DS در سال 2007 با یکدیگر همکاری می کنند.

این اعلامیه در لحظه ای قابل توجه برای هر دو فرنچایز قرار می گیرد و در روز راه اندازی The King of Fighters XV، آخرین رکورد بزرگ SNK در فرنچایز KOF، منتشر می شود. در مورد کپکام، مسابقه SFV حرفه ای کپکام از امروز شروع می شود و تا 20 فوریه ادامه دارد و تقریباً همزمان با پایان یافتن ساعت شمارش معکوس مرموز کپکام به پایان می رسد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.