منو سایت

نتفلیکس مالک Boss Fight Entertainment است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس مالک Boss Fight Entertainment است

نتفلیکس پس از تسلط بر عرصه فیلم و سریال، مدتی وارد عرصه بازی های ویدیویی شد و سعی کرد حضوری فعال در این صنعت داشته باشد. طبق آخرین اخبار بازی، نتفلیکس استودیو Boss Fight Entertainment را به زیرمجموعه های خود اضافه کرده است تا بخش بازی های ویدیویی را گسترش دهد.

نتفلیکس به دلیل فیلم ها و سریال های اصلی خود، طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. با این حال، در جولای 2021، این شرکت ورود خود را به بازی های ویدیویی اعلام کرد. در این زمینه تعدادی از افراد مجرب مشارکت داشتند. از جمله مایک وردو است که به عنوان دستیار توسعه بازی استخدام شده است. در چند ماه گذشته، نتفلیکس دو استودیوی بازی را خریداری کرده است. نتفلیکس پیش از این اعلام کرده بود که استودیو Bass Fight Entertainment به لیست استودیوهای متعلق به این شرکت اضافه شده است.

روند کسب مالکیت استودیوهای بازی نتفلیکس در نوامبر 2021 آغاز شد. نتفلیکس در اولین اقدام خود، استودیوی مدرسه شبانه، سازنده بازی Oxenfree را به شرکت های تابعه خود اضافه کرد. این امر ثابت می کند که نتفلیکس در عرصه بازی های ویدیویی حضوری فعال و تاثیرگذار خواهد داشت. نتفلیکس بعداً استودیوی Next Games را خریداری کرد. این استودیو Stranger Things: Puzzle Tales را منتشر کرد.

Boss Fight Entertainment دومین استودیویی است که نتفلیکس در این ماه خریداری می کند. «تعهد نتفلیکس به ارائه بازی‌های بدون آگهی به عنوان بخشی از عضویت خود به گیمرهایی مانند ما اجازه می‌دهد که نگران کسب سود باشند، بیایید روی ایجاد گیم‌پلی لذت‌بخش تمرکز کنیم. ما برای پیوستن به نتفلیکس بسیار هیجان زده هستیم. زیرا در عین حال، می‌توانیم کاری را که دوست داریم انجام دهیم و به شکل‌گیری آینده بازی‌های ویدیویی در شرکت کمک کنیم.»

نتفلیکس Boss Fight Entertainment Studio

بازی های نتفلیکس به صورت رایگان در اختیار مشترکین قرار می گیرد

در گذشته، بخش لهستانی نتفلیکس دو اثر برای بررسی محبوبیت بازی های ویدیویی منتشر کرده است. The Stranger Things همچنین از طریق فروشگاه های Steam و GOG در دسترس بود. اما به دلایل نامعلومی این اثر به دلایل نامعلومی از این فروشگاه ها حذف شده است.

نفوذ نتفلیکس به بازی های ویدیویی به این معنی است که این شرکت احتمالاً قصد دارد خدماتی مانند Google Play Pass و Apple Arcade را ارائه دهد. از آنجایی که بازی های نتفلیکس کم هستند، هنوز راه زیادی در پیش است. علاوه بر این، بازی‌های نتفلیکس، که بر روی تلفن‌های همراه در دسترس هستند، حاوی لیست محدودی از بازی‌هایی هستند که اغلب بد هستند.

در حال حاضر نمی توان موفقیت یا شکست بازی های ویدیویی نتفلیکس را ارزیابی کرد. این شرکت قصد دارد با مالکیت استودیوهای مختلف و افزایش تعداد آثار در آن، بخش بازی های ویدیویی خود را تقویت کند. این برای موفقیت بازار بسیار رقابتی بازی های ویدیویی ضروری است. علاوه بر نتفلیکس، سونی و مایکروسافت صاحب تعدادی شرکت و استودیو هستند.

نظر شما در مورد مالکیت نتفلیکس از Boss Fight Entertainment چیست؟ آیا با ورود این شرکت به عرصه بازی های ویدیویی موافقید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer