منو سایت

نتفلیکس سریال Resident Evil را پس از یک فصل لغو کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس سریال Resident Evil را پس از یک فصل لغو کرد

سرانجام پس از دریافت نقدهای منفی فراوان، نتفلیکس سری Resident Evil پس از پخش یک فصل لغو شد. این خبر توسط وب سایت رسمی ددلاین تایید شده است و دلیل آن نیز رتبه پایین نتفلیکس این سریال است. Resident Evil با 72.7 میلیون ساعت تماشا در هفته اول به وضوح در رتبه دوم این سرویس قرار دارد و نتوانست انتظارات و البته بازخورد طرفداران را برآورده کند. اگرچه این سریال در هفته دوم خود توانست به ۷۳.۳ میلیون ساعت برسد، اما تلاش‌های آن برای کسب بازخورد مثبت ناموفق بود.

به گزارش پارسی گیم، سری Resident Evil که اقتباسی از سری بازی به همین نام است، داستان یک شیوع ویروسی مرگبار در شهر راکون را روایت می‌کند، جایی که بازیکنان باید از وقایع و رازهای پشت این ویروس مطلع شوند. احتمالاً دلیل عدم موفقیت این سریال برای برخی افراد تعجب آور است. زیرا نتفلیکس از بازی های دیگر مانند The Witcher، Castlevania و League of Legends نیز یک سریال تلویزیونی ساخت که مورد استقبال بسیاری از طرفداران قرار گرفت.

لغو سریال Resident Evil

لغو سریال Resident Evil

این سریال اگرچه در هفته اول پخش خود شروع نسبتا خوبی داشت و توانست رتبه دوم پربیننده ترین آثار نتفلیکس را به خود اختصاص دهد، اما نتوانست بازخورد مثبت کافی را از سوی مخاطبان به همراه داشته باشد و واکنش طرفداران به این سریال بسیار منفی بود. بنابراین در Rotten Tomatoes سطح رضایت مخاطبان تنها به 22 درصد می رسد. حتی در سایت بررسی متاکریتیک، طرفداران خشمگین هستند سری Resident Evil آنها به آن امتیاز 1.4 از 10 دادند.

سال گذشته شاهد اکران Resident Evil: Welcome to Raccoon City با بازی کایا اسکودلاریو در نقش کلر ردفیلد، رابی آمل در نقش کریس ردفیلد و هانا جان کامون در نقش جیل ولنتاین بودیم که با نظرات مثبت طرفداران مواجه نشد و با منتقدین مواجه شد و امتیازی را دریافت کرد. 30 درصد روی راتن تومیتوز. سری Resident Evil به بدترین بازی اقتباسی نتفلیکس تبدیل شده است.

با این حال، یک سریال انیمیشنی به نام Resident Evil: Infinite Darkness در سال 2021 از نتفلیکس منتشر شد و بیشتر بر روی داستان کلر و لئون تمرکز دارد، تا این لحظه هیچ اطلاعاتی از دنباله و ساخت فصل دوم در دست نیست. شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ آیا از این اقدام نتفلیکس راضی هستید یا خیر؟

منبع: Gamespot