منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نتفلیکس در حال خرید یک استودیوی بازی سازی دیگر برای ساخت بازی های در سطح جهانی است.

نتفلیکس در حال خرید یک استودیوی بازی سازی دیگر برای ساخت بازی های در سطح جهانی است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس در حال خرید یک استودیوی بازی سازی دیگر برای ساخت بازی های در سطح جهانی است.

نتفلیکس استودیو بازی دیگری را خریداری کرده است و این بار Next Games مستقر در هلسینکی را تصاحب کرده است. این خرید کاملاً تعجب آور نیست، زیرا نتفلیکس قصد دارد کارهای بیشتری در فضای بازی انجام دهد و در حال حاضر با Next Games روی بازی Stranger Things: Puzzle Tales کار می کند.

این تنها آخرین خرید استودیوی بازی از نتفلیکس است، از زمان خرید استودیوی Oxenfree Night School در سال 2021. نتفلیکس 65 میلیون یورو (72.3 میلیون دلار) می پردازد تا تمام سهام باز نکست گیمز را به دست آورد، در انتظار شرایط بسته شدن استاندارد. با این حال، این معامله باید تکمیل شود، زیرا هیئت مدیره Next Games قبلاً آن را به اتفاق آرا تأیید کرده است.

نتفلیکس Next Games را تصاحب می کند
نتفلیکس Next Games را تصاحب می کند

مایک وردو، رئیس نتفلیکس، گفت که بازی‌های نکست «تجربه قوی» و «قابلیت‌های عملیاتی قوی» دارند. وردو گفت نه تنها این، بلکه خرید Next Games یک ملاحظات جغرافیایی بود و بازار اروپا را به عنوان “منطقه استراتژیک و بازار استعدادهای کلیدی” توصیف کرد.

وردو گفت: «در حالی که تازه بازی‌ها را شروع می‌کنیم، مطمئن هستم که با Next Games می‌توانیم مجموعه‌ای از بازی‌های در کلاس جهانی بسازیم که اعضای ما را در سراسر جهان خوشحال می‌کند.»

نکست گیمز در سال 2013 تاسیس شد و در پایان سال 2021 120 کارمند دارد. این استودیو علاوه بر بازی Stranger Things، بازی های The Walking Dead: Our World و The Walking Dead: No Man’s Land را نیز ساخته است که بر اساس بازی های محبوب ساخته شده اند. برنامه تلویزیونی زامبی AMC.

Teemu. Huuhtanen بنیانگذار و مدیر عامل Next Games گفت: «پیوستن به نیروها با بزرگترین سرویس پخش جهان، نتفلیکس، فرصتی است برای ادامه منطقی و هیجان انگیز استراتژی ما برای ایجاد تجربیات تعاملی برای لذت بردن جهان». “همکاری نزدیک ما با نتفلیکس در Stranger Things: Puzzle Tales قبلاً ثابت کرده است که ما در حال ایجاد یک شراکت قوی با هم هستیم. این یک فرصت منحصر به فرد برای تسطیح استودیو در تمام زمینه ها و ادامه ماموریت خود است.”

نتفلیکس اکنون بازی هایی را از برنامه نتفلیکس ارائه می دهد. آنها هیچ هزینه اضافی ندارند، اگرچه نتفلیکس اخیراً نرخ اشتراک را افزایش داده است.