منو سایت

نتفلیکس در حال برنامه ریزی برای فصل چهارم سریال The Witcher است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس در حال برنامه ریزی برای فصل چهارم سریال The Witcher است

سازندگان سریال نتفلیکس ویچر، روند طراحی و تعریف داستان فصل چهارم ساحره شروع کردهاند. در حالی که فیلمبرداری فصل سوم سریال Witcher در حال انجام است، کارگردان سریال Steven Surjik خبر مهمی را برای طرفداران منتشر کرد.

به گزارش پارسی گیم، طرفداران ویچر از دو فصل اول این سریال لذت برده اند و منتظر پخش فصل سوم آن هستند. مراحل فیلمبرداری آغاز شده و در مراحل ابتدایی است. مدتی پیش طرح فصل سوم سریال Witcher اعلام شد و با ادامه سریال Geralt و Siri آشنا شدیم. فصل جدید با اضافه شدن امپراطور Nilfgard Emir Amris به سرعت به ماجراهای هیجان انگیز سیری و نبرد او با شکار وحشی می پردازد.

استفن سورجیک کارگردان بازی تاج و تخت با رادیو بریگاد مصاحبه کرد و به فصل چهارم سریال The Witcher اشاره کرد. او گفت که نویسندگان در حال طراحی و اصلاح طرح هستند. اما او نمی داند که آیا او فصل آینده خواهد بود یا نه؟ او گفت: فیلمنامه نویسان و تهیه کنندگان برنامه ای برای فصل چهارم ارائه کردند. بله، من بخشی از این روند نیستم و فقط می دانم که آنها در حال برنامه ریزی هستند.»

فصل چهارم سریال The Witcher

آیا فصل چهارم The Witcher ساخته می شود؟

نتفلیکس هنوز برای فصل چهارم Witcher چراغ سبز نشان نداده است و انتظار می رود اخبار رسمی پس از پخش فصل سوم منتشر شود. موفقیت این سریال نتفلیکس را بر آن داشت تا به سرمایه گذاری روی آن ادامه دهد و در فصل تعطیلات در برنامه خود قرار دارد. تصمیم در مورد ادامه سریال بستگی به نتفلیکس دارد و این شبکه بارها سریال های محبوب را به دلیل هزینه های بالای تولید کنسل کرده است.

برای اولین بار در چند سال گذشته، نتفلیکس 200000 کاربر را از دست داد. افزایش قیمت اشتراک و آخرین سیاست های مدیران باعث کاهش تعداد کاربران شده است. زنگ خطر برای ایجاد تغییرات در برنامه به صدا درآمد. در سال 2020، مدیر عامل نتفلیکس قول ساخت چندین فصل از The Witcher را داد و آن را یک “فرانچایز بزرگ” نامید که فصل به فصل گسترش خواهد یافت.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال The Witcher هنوز مشخص نیست و طرفداران همچنان منتظر اخبار بیشتری در مورد اسپین آف این سریال به نام Blood Origin هستند. این مقدمه به مجموعه ویچر حدود هزار سال قبل از زمان گرالت را نشان می دهد و تمرکز اصلی او بر الف ها است. پخش Blood Origin برای پایان سال 2022 برنامه ریزی شده است.

منبع: TheGamer