منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • نتفلیکس بازی و سریال تلویزیونی Exploding Kittens درباره خدا و شیطان در نقش گربه را معرفی کرد.

نتفلیکس بازی و سریال تلویزیونی Exploding Kittens درباره خدا و شیطان در نقش گربه را معرفی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتفلیکس بازی و سریال تلویزیونی Exploding Kittens درباره خدا و شیطان در نقش گربه را معرفی کرد.

نتفلیکس اعلام کرده است که هم یک بازی ویدیویی Exploding Kittens و هم یک سریال تلویزیونی خواهد ساخت و اولین بار است که یک بازی و نمایش بر اساس یک فرنچایز منتشر می کند. نتفلیکس در حال افزایش تلاش های خود برای بازی های ویدیویی است و این تازه ترین و بزرگترین قدم در این کمپین است.

Exploding Kittens – The Game، نسخه جدید بازی موبایل موجود، در ماه می به صورت زنده در نتفلیکس عرضه می شود. سپس نتفلیکس یک “سریال کمدی انیمیشن بزرگسالان” را بر اساس این بازی در سال 2023 منتشر خواهد کرد. در این سریال تام الیس (راش، لوسیفر)، آبراهام لیم (کلیک بیت، پسران)، لوسی لیو (شزم، ابتدایی)، علی مکی (ویران شده) بازی خواهند کرد. ، داستان اسباب بازی 4)، مارک پراکس (آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم، بهتر است با سول تماس بگیرید) و ساشارا زاماتا (از خواب بیدار، اقتصاد خانگی).

Exploding Kittens به شکلی بزرگ به نتفلیکس می آید
Exploding Kittens به شکلی بزرگ به نتفلیکس می آید

به گفته نتفلیکس، در نمایش، خدا و شیطان در قالب “خانه های گربه خانگی” به زمین می آیند و به “درگیری ابدی بین بهشت ​​و جهنم” دامن می زنند.

مایک قاضی پادشاه تپه و گرگ دنیلز از طریق شرکت تولیدی خود Bandera Entertainment تهیه کنندگان اجرایی هستند. متیو اینمن، یکی از نویسندگان فیلم Exploding Kittens، یکی از مجریان برنامه با شین کوساکوفسکی است. خالق دیگر Exploding Kittens، Elan Lee نیز تهیه کننده اجرایی این سریال است.

در مورد بازی ویدیویی، تقریباً مشابه عنوان موجود موبایل خواهد بود، اما دو کارت جدید، منحصر به فرد نسخه نتفلیکس وجود دارد. اینها عبارتند از رادار (موقعیت بچه گربه انفجاری، نزدیکترین به بالای عرشه را نشان می دهد) و فلیپ فلاپ (ترتیب کارت ها را در عرشه معکوس می کند). پس از ورود نمایش در سال 2023، نقشه ها و مکانیک های اضافی بر اساس نمایش اضافه خواهد شد. مانند سایر بازی های نتفلیکس، Exploding Kittens به صورت رایگان و بدون هیچ گونه تراکنش های کوچک در دسترس است.

مایک مون از نتفلیکس گفت: «توسعه مشترک یک بازی و سریال انیمیشن زمینه جدیدی را برای نتفلیکس باز می کند. و ما نمی‌توانستیم بازی بهتری برای ساختن یک جهان از Exploding Kittens، یکی از مبتکرانه‌ترین، نمادین‌ترین و اصیل‌ترین بازی‌های این قرن بیابیم! نتفلیکس مکان مناسبی برای کشف این امتیاز رو به رشد است و ما بسیار خوشحالیم که با این تیم شگفت انگیز کار می کنیم!»

بازی کارت فیزیکی Exploding Kittens توسط Kickstarter در سال 2015 تامین مالی شد و به سرعت به موفقیت رسید. این کمپین در عرض چند دقیقه بیش از 1.5 میلیون دلار جمع آوری کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.