منو سایت

نتایج و بررسی های Gran Turismo 7 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتایج و بررسی های Gran Turismo 7 منتشر شد

پس از مدت ها، جدیدترین بازی از سری Gran Turismo برای پلی استیشن آماده عرضه شد و زمان بازگشت هیجان به این کنسول بازی فرا رسیده است. وب سایت ها را مرور کنید بازی Gran Turismo 7 در مورد نکات مثبت و منفی بازی بحث و تبادل نظر کردند. در ادامه نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7 توسط منتقدان خارجی را می خوانیم و در نهایت به میانگین نتیجه بازی خواهیم پرداخت. با بازی پارسی همراه باشید.

Gran Turismo 7 برخلاف عناوین قبلی، به روند کلاسیک سری بازگشته و حاصل بیست و پنج سال تغییر در این سری است. بازی مسابقه ای به همان اندازه هیجان انگیز است و مسیر عالی است. منتقدان معتقدند که Gran Turismo 7 تمام عناصر موجود را به بهترین شکل ممکن نشان می دهد و این یک بازی شبیه سازی است که انتظارات را برآورده می کند.

نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7

نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7

سری Gran Turismo پرچمدار بهترین بازی های مسابقه ای سه دهه اخیر است. این مجموعه ای است که از بازی های دیگر الهام گرفته است و احتمالاً بهترین انتخاب برای طرفداران اتومبیل رانی و اتومبیل رانی است. در واقع بازی همان چیزی است که طرفداران مسابقات اتومبیل رانی قدیمی و قسم خورده به آن نیاز دارند و در عین حال پتانسیلی برای معرفی پیست های مسابقه و ماشین های مدرن به افرادی که به دنبال ساعت ها سرگرمی هستند، می باشد. ایناهاش. طبق بررسی های سایت های خارجی Gran Turismo 7، محصول جدید پلی استیشن یکی از بهترین بازی های مسابقه ای تاریخ است. مروری کوتاه بر Gran Turismo 7 را بخوانید.

نتایج و بررسی های Gran Turismo 7 منتشر شد

ویدئویی که روند بازی Gran Turismo 7 را در رویداد State of Play نشان می دهد

IGN – نتیجه 9/10

Gran Turismo 7 در آستانه بیست و پنجمین سالگرد تاسیس خود، از ستایش خودروها فراتر رفته و تلاش می کند تا به شهرت برسد. ترکیب فرمت Gran Turismo Classic با GT Sport و تمرکز موفقیت آمیز روی مسابقات آنلاین، عملکرد قدرتمندی را از استودیو دیجیتال Polyphony ارائه کرده است. این بازی به دلیل گرافیک جذاب، تجربه رانندگی عالی و آزادی رانندگی، یکی از بهترین بازی های این سری بعد از پلی استیشن 2 است. واضح است که بازی دارای اشکالاتی است و قسمت حامل آن به دلیل نبود نام های بزرگ خالی به نظر می رسد و در نهایت لیست ماشین ها دیگر به اندازه مسابقه اصلی جامع نیست.

GamesRadar + – نتیجه 9/10

Gran Turismo 7 در واقع یکی از بهترین بازی های مسابقه ای است که تا به حال تجربه کرده ام. البته، بازی به اندازه Gran Turismo 3 درخشان نیست و مسیرها به چشم نوازی Forza Motorsport 7 نیستند. اما از لحظه ای که بازی را نصب کردم، نتوانستم آن را ترک کنم و این یکی از معدود عواملی است که در کمتر بازی های مسابقه ای می بینم. این یک بازی عالی است و همه طرفداران پلی استیشن باید آن را بخرند.

نقد و بررسی بازی Gran Turismo 7

Destructoid – امتیاز 8.5 از 10

Gran Turismo 7 بازگشت و رستاخیز بازی های مسابقه ای نیستند و نیازی هم ندارند. بازی همچنان همان حس خوب حضور در گاراژ و ورزش کردن را حفظ کرده و هنوز هم یکی از بهترین بازی های رانندگی است. تلاش استودیو خیره کننده است و البته مشکلات قابل توجهی نیز وجود دارد. این یک بازی است که همه را شگفت زده نمی کند. اما ارزش تجربه کردن را دارد.

VGC – نتیجه 6/10

همه چیز در این بازی قدیمی به نظر می رسد تا زمانی که پشت فرمان بنشینید و سپس حس شگفت انگیز یک شبیه ساز رانندگی را به دست آورید. فقط حیف که باید با دردسرهای بیهوده ای دست و پنجه نرم کند تا به مقصد برسد. اگر منوهای به هم ریخته و دیالوگ های بی پایان خسته کننده را تحمل می کنید. سپس Gran Turismo 7 یکی از بهترین بازی های مسابقه ای است که می توانید پیدا کنید.

گرن توریسمو 7 امتیاز دارد

گرن توریسمو 7 امتیاز دارد

با بررسی بازی Gran Turismo 7 از سایت های خارجی، وقت آن رسیده که به نتیجه کلی بازی نگاه کنیم. Gran Turismo 7 میانگین امتیاز 88 را از وب سایت متاکریتیک دریافت کرده است. این نتیجه در Open Critic نیز به همین صورت است و در نتیجه بازی انحصاری پلی استیشن در دسته بندی عالی برای تجربه قرار می گیرد.

TheGamer – 100
GamingBolt – 100
VG247 – 100
دکسرتو – 90
GamesBeat – 90
میدان مطبوعاتی – 90
ارزش بازی را دارد – 85
NME – 80
GameSpot – 80
فشار بازی – 70

گرن توریسمو 7 امتیاز دارد