منو سایت

نتایج و بررسی های بازی Trek To Yomi: کوروساوا زنده می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتایج و بررسی های بازی Trek To Yomi: کوروساوا زنده می شود

بازی Trek to Yomi این یکی از مهمترین عناوین مستقل است که امسال توسط استودیو Flying Wild Hog ساخته شده است. این بازی کوتاه با الهام از فیلم های معروف آکیرا کوروساوا ساخته شده و داستانی جذاب در مورد مبارزه یک سامورایی با نیروهای تاریکی و شر دارد. منتقدان با بررسی رسمی بازی Trek to Yomi به بررسی روند بازی و جنبه های مختلف آن پرداخته و ارزیابی خود را از این ساخته مستقل ارائه کرده اند. برای شنیدن نظرات سایت های مختلف خارجی با پارسی گیم همراه باشید.

داستان Trek To Yomi الهام گرفته از کلیشه های ژاپنی و فیلم های خاص ژاپنی آن دوران به ویژه آثار کوروساوا است. پیرنگ درباره یک جنگجوی سامورایی به نام هیروکی است که مسئولیت محافظت از مردم را بر عهده داشت و از مسئولیت خلاص شد. این امر باعث شد تا با حمله به نیروهای دشمن، ارباب خود را از دست بدهد و همین امر منجر به از دست دادن نردبان انتقام شد.

هیروکی جوان با شمشیر به دست به جنگ با نیروهای دشمن می رود و به تنهایی به دنبال انتقام است. تراژدی و مسئولیت پذیری او را برای شکار دشمنان انگیزه مضاعف کرده است و سرنوشت این سامورایی جوان و رهبری او در داستان زندگی و مرگ به شما بستگی دارد. گیم پلی بازی سریع و هیجان انگیز است و به نظر می رسد این بازی خالی از ایراد نیست و در قسمت بعدی نظرات منتقدان را می شنویم و برخی از نقدهای Trek To Yomi را می خوانیم.

بازی Trek to Yomi

بازی Trek to Yomi

اکثر منتقدان نظر مثبتی در مورد این بازی کوتاه داشته اند و آن را یک تجربه اکشن شیرین می دانند که سینمای ژاپن را در دهه 1960 احیا کرد و ارزش تجربه کردن را دارد. برخی دیگر گیم پلی بازی را ناامیدکننده می نامیدند و در حالی که بازی زیبا بود. اما گیم پلی آن چیزی نیست که باید باشد و شاید حتی اگر بازی در سرویس Xbox Game موجود نباشد. زنده ماندن کمی سخت تر بود.

IGN – نتیجه 7 از 10

Trek To Yomi یک تجربه کوتاه اما غنی است، گویی در حال سفر در یک فیلم تک رنگ ژاپنی هستید و همین نمایش بصری برای ادامه و پایان بازی کافی است. مبارزه یک فرآیند ساده است و می توان به راحتی یاد گرفت. جستجو و معماها شما را آزار نمی دهد و فقط شما را از گیم پلی بی اطلاع می کند. خوشبختانه این داستان کوتاه برای من کافی بود و فکر می کنم ارزش وقت گذاشتن را دارد.

NME – نتیجه 8 از 10

در مورد نقد فیلم Trek To Yomi باید بگوییم که این اثر به اندازه یک بلیط سینما هزینه دارد. اما تجربه بهتری نسبت به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد. این ترکیبی هیجان انگیز از تسلط با شمشیر با سبک و سیاق خاص و همچنین انعکاس تحریک کننده است. این یک بازی است که امسال باید در لیست عناوین شما باشد.

بازی Trek to Yomi

GameInformer – امتیاز 68 از 100

متأسفانه، بازی روزانه شما را رها می کند، برخلاف ظاهر رضایت، بخشش، روند قدیمی و تاریخ انقضا دارد. چنین گیم پلی سنتی را نمی توان با فیلتر سیاه و سفید پوشاند. این یک بازی است که سعی دارد به صنعت فیلم ژاپن نزدیک شود. اما متأسفانه مانند مبارزات دو بعدی او سر به زیر می افتد.

GameSpot – 50 از 100 امتیاز

معایب بازی با توجه به اینکه Trek to Yomi بازی بسیار زیبایی است، واقعا ناامید کننده است. جلوه های بصری بازی به زیبایی فیلم کلاسیک سامورایی ژاپنی است و کمتر بازی توانسته شاهکارهای خلق شده توسط کوروساوا را با موفقیت ارائه کند. اگر گیم پلی آسان برای ارائه دارید و من می خواهم بازی در زیر آن ظاهر زیبا پنهان شود، آنقدرها ناامید کننده نبود.

نتایج بازی Trek to Yomi

نتایج سفر به یومی

با مطالعه بخشی از نقد و بررسی بازی Trek To Yomi و آشنایی با نظرات منتقدان؛ زمان بررسی نتایج بازی فرا رسیده است. نسخه کامپیوتری بازی Turk To Yumi به طور میانگین 72 امتیاز از متاکریتیک دریافت کرد. این نتیجه برای نسخه های ایکس باکس و پلی استیشن کمی بالا و پایین است و به طور کلی می توان آن را بازی خوبی دانست که از نظر گیم پلی ضعیف است.

بازی بازرسی – 90
COG متصل – 85
ایکس باکس خالص – 80
PCMag – 80
HardcoreGamer – 80
Multiplayer.it – ​​75
ویرانگر – 70
خوب بازی کرد – 70
مربع غرفه – 70
بازی انقلاب – 70
گرایش های دیجیتال – 60