منو سایت

نتایج خلبانان در F1 22 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نتایج خلبانان در F1 22 مشخص شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Codemasters که به عنوان سازنده F1 22 شناخته می شود، امتیاز هر پایلوت بازی F1 22 را اعلام کرده است، این امتیازات در قالب یک سیستم رتبه بندی درایور می باشد که بر اساس آن می توانید مجموعه ای از بهترین درایورهای موجود را در حالت My Team جمع آوری کنید.

خلبانان F1 22 با توجه به عملکرد خود در مسابقات واقعی و از طریق یک الگوریتم خاص امتیاز می گیرند. چهار پارامتر تجربه، عملکرد مسابقه، آگاهی و سرعت برای ایجاد نتیجه کلی برای راننده ترکیب شده اند. از آنجایی که فصل جاری مسابقات فرمول 1 تمام نشده و همچنان در حال انجام است، امتیازات رانندگان F1 22 به طور مداوم به روز می شود.

سیستم رتبه بندی رانندگان در سال گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است و استودیو Codemasters را بر آن داشته تا اقداماتی را برای تغییر آن انجام دهد. این اقدام استودیوی مذکور باعث شده تا نکات رانندگان بازتابی از وضعیت موجود باشد و کمتر به سابقه آنها محدود شود. استودیو Codemasters از مفسران فرمول 1 آنتونی دیویدسون، دیوید کرافت و الکس ژاک برای علامت‌گذاری رانندگان فرمول 1 استفاده کرد.

همانطور که انتظار می رفت، مکس سنداپن و لوئیس همیلتون بالاترین امتیاز را به خود اختصاص دادند. برخی از رانندگان جوان تر، از جمله چارلز لکلرک، لاندو نوریس و جورج راسل، در ردیف بعدی قرار دارند. اگرچه ممکن است فکر کنید که رانندگان فرمول 1 علاقه ای به نتیجه خود در F1 22 ندارند، EA برنامه ای را توسعه داده است که به رانندگان اجازه می دهد نتیجه خود را بدانند.

درایورهای بازی F1 22F 1 22

مکس سنداپن بالاترین امتیاز را در بین رانندگان فرمول یک دارد 22

به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی F1 22، از رانندگان فرمول 1 در یک ویدیو خواسته شد تا امتیازات یکدیگر را در گروه های دو نفره حدس بزنند و سپس در مورد نکات واقعی خود و راننده دیگر اطلاعات کسب کنند. این ویدیو مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و حدود دو میلیون بار دیده شده است.

پل گیل، مدیر ارشد فرمول 1 در استودیو Codemasters، در مورد سیستم رتبه بندی راننده گفت: آهسته دیدن دوستی ها و شوخی ها بین هم تیمی ها عالی است. تیم جدید ما متشکل از کارشناسان فرمول 1، رابطه نزدیکی با ما دارد و تلاش می‌کند تا F1 22 را واقعاً منعکس‌کننده آنچه در پیست می‌گذرد، بسازد. این منجر به انتشار چندین به‌روزرسانی در طول فصل می‌شود.»

F1 22 در تاریخ 1 جولای برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد امتیاز راننده در این شغل چیست؟ آیا فکر می کنید F1 22 مورد استقبال علاقه مندان به مسابقات فرمول 1 و سبک مسابقه ای قرار می گیرد؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer