منو سایت

نبرد با Mega Evolved Pokemon در روز نبرد بعدی Pokemon Go

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نبرد با Mega Evolved Pokemon در روز نبرد بعدی Pokemon Go

نبرد با Mega Evolved Pokemon در روز نبرد بعدی Pokemon Go

Pokemon Go یک رویداد جدید برای روز نبرد دارد، این بار با یک اضافه هیجان انگیز برای مدت زمان محدود. برای اولین بار، مربیان می توانند از Mega-Evolved Pokemon در نبردهای Master League به عنوان بخشی از Go Battle Day که یکشنبه 29 می برگزار می شود، استفاده کنند.

اضافه شده جدید به Pokemon Go PVP Battle League برای جشن گرفتن آخرین تغییرات سیستم Mega Evolution بازی موبایل طراحی شده است که سطوح مگا را اضافه کرده و Mega Evolve Pokemon را آسان‌تر کرده است. در حالی که Mega Evolved Pokemon اکنون می تواند برای مبارزات در Raids و Gyms استفاده شود، این اولین بار است که می توان از آنها در مبارزات PVP استفاده کرد.

در حال پخش: پوکمون گو | بگو آلولا به فصل جدید!

Mega-Evolve Pokemon فقط در نبردهای Master League در دسترس خواهد بود و مربیان باید قبل از شروع نبرد Mega Evolve Pokemon مورد نظر خود را به خاطر بسپارند. این ویژگی تنها به مدت 24 ساعت در روز Go Battle در دسترس خواهد بود، بنابراین مربیان می خواهند از آن نهایت استفاده را ببرند.

علاوه بر مستر لیگ، در تمام لیگ‌ها تعداد ست‌هایی که مربیان می‌توانند در طول روز انجام دهند از پنج به 20 ست افزایش می‌یابد که در مجموع 100 نبرد خواهد بود. بازیکنان همچنین در هنگام برنده شدن 4 بار Stardust دریافت خواهند کرد. به عنوان یک امتیاز اضافی، مربیانی که هنوز آیتم آرایشی Gladion’s Pants را ندارند، با تکمیل مجموعه‌ای از هر رتبه در روز Go Battle، قفل آن را باز می‌کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.