منو سایت

نام اصلی جوکر توسط دی سی فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نام اصلی جوکر توسط دی سی فاش شد

یکی از اساسی ترین سوالاتی که چندین سال است افکار عمومی را به وجد آورده است نام اصلی شخصیت جوکر خب حالا بر اساس اطلاعات دریافتی، به نظر می رسد که در یکی از نشریات به نام Flashpoint Beyond، کمپانی دی سی یکی از بزرگترین رازهای خود را فاش کرده است. البته هنوز به طور قطعی مشخص نشده است که این نام واقعی است یا خیر.

طبق آخرین اخبار بازی، در آخرین شماره مجله Flashpoint Beyond، طرفداران می توانند از رمز و راز DCP با نام احتمالی جوکر، جک اسوالد وایت، مطلع شوند. به طور کلی اگر از طرفداران سری فیلم ها و کمیک های کمپانی دی سی باشید، حتما می دانید که نام اصلی شخصیت جوکر در تمامی این آثار و عناوین در هاله ای از ابهام قرار دارد.

با توجه به تمام داستان هایی که حول محور این شخصیت می چرخد ​​و گفته های بسیاری از بازیگران و سازندگان عناوین مختلف، در واقع هیچکس نمی تواند شخصیت جوکر را به طور کامل بشناسد و منشا اصلی وجود او را کشف کند. بسیاری از نشریات سعی کرده اند نام واقعی این ضدقهرمان و شرور را فاش کنند، اما مشخص نیست چه چیزی صحت دارد.

نام اصلی جوکر

نام واقعی جوکر فاش شد

با این حال، طبق گزارش IGN، به نظر می رسد نام واقعی جوکر در شماره 5 Flashpoint Beyond توسط مارتا وین فاش شده است. به گفته مارتا در شماره 5 این پست، جوکر مانند یک دزد دریایی روانی است که به دلیل اطلاعات زیاد در مورد جهان به مرز جنون رسیده است. مطابق با گفته های مارتا وین، برخی از طرفداران بر این باورند که جوکر در اصل یکی از دزدان دریایی شیطانی بوده که توانسته راه خود را به دنیای ضدقهرمانان دی سی بیابد.

پس از این افشاگری، مارتا وین می‌گوید که من شخصاً با مردی به نام جک اسوالد وایت در دنیای واقعی آشنا شدم و او یک مرد خانواده معمولی به نظر می‌رسید و همچنین شغل بسیار عادی داشت. با تمام این تفاسیر، کمپانی بزرگ دی سی حقیقت نام واقعی این شخصیت محبوب و البته خبیث را فاش نکرد. اگرچه جوکر در عناوین و کمیک‌ها نام خود را به شکل‌های مختلف به شخصیت‌های داستانی معرفی کرده است، اما احتمالاً داستان‌های بیشتری در رابطه با جوکر وجود دارد که تا به امروز هیچ‌کس از آنها اطلاعی ندارد.

منبع: thegamer